şükela:  tümü | bugün
 • 2010 fanta stage yarışmasında birinci olmuş genç yetenek. http://www.facebook.com/…538702235&oid=352961629210 adresinden dinlenebilir kendisi. eskişehirde bilgisayar öğretmenliği okuyan, 1987 söke doğumlu müzisyen. çok iyi yerlere geleceğinden eminim. bu isme dikkat edin. rock and roll brodha
 • bugünkü festivalin ankara ayağında süper performans sergilemiş müzisyen. sahnede enerjileri çok iyiydi. şebnem ferah bile sahneye çıkınca övgüler yağdırdı. yarışmada 1. olduğu bestesinin yanında 1 bestesini daha seslendirdi. nil-bumudur coveri ise dinlediğim en iyi coverlardan biriydi. festival programı için (bkz: fanta gençlik festivali)
 • doğuştan star.
  birçok kişi iyi müzisyen olup birkaç şanslı beste ile yıllarca tv'de haberlerde oluyor ama star olamıyor.
  işte ozan ünlü arkadaşımız da tam burada star olup birkaç şanslı beste bekleyenlerden.
  sahnede duruşu, hareketi, şarkı söylemesi, gitarı her türlü binleri kendine çekecek gibi.etkileyici.
  eğer iyi besteler, şarkılara sahip olmazsa,şans kapıyı çalmazsa yazık olacak.
  starların şansa ihtiyacı yok tarih onları vitrine çıkartır, milyonlar zirveye taşır atasözü de türkiyede pek geçerli değil.

  ha çok ünlü olup da ileride bir konserine gidersem-ben seni çok küçükken (yaşça değil medyaca) keşfetmiştim,avrupayı boşver, amerika çok güzel diyeceğim o da ayrı.
 • fanta genclik festivalinin eskisehir ayagında dinledigim, muthis sahne performansıyla bizleri çok uzaklara tasımıs asmıs sanatcı. gercekten gelecek vaad eden biri, umarım iyi yerlere gelir.
 • resmi sitesi ve forumu da yayına girmiş başarılı müzisyen. meraklıları
  http://www.ozanunluband.com/ dan ulaşabilir.

  çok yakında da bu yüzden şarkısının klibi yayına girecek. ekranlardan facebook sayfasından ve websitesinden de izlenebilir.
 • bu yüzden adlı şarkısına ilk klibini çekmiş başarılı genç müzisyen. mükemmel bir klip olmuş.

  izlemek için;

  http://powerfm.media.ciklet.net/…nunlu_buyuzden.htm
 • kendisini ilk kez up and down'ın ilk karaoke partisinde görüp sesine bitmiştim. yanlış hatırlamıyorsam incubus'ten nice to know you'yu söylemişti.
  her karaokeye gittiğimde çıkıp tekrar şarkı söylese diyorum o günden beri.
  allahım ya... artık ünlü olmuş. çok moralim bozuk çok. eskişehir bir sesini daha istanbul'a kaptırdı.
 • bu yüzden adli sarkisi henuz hakettigi ilgiyi gorememis, gelecek vadeden muzisyen. soz konusu sarki son zamanlarda dinledigim en basarili turkce parcalardandir, tekrar tekrar dinlenesidir.
 • yeniler arasında, ilerleyen zamanlarda kalıcı olacak olması muhtemel müzisyen. dinlendikçe kendine sardıran bu yüzden parçası tebrik edilesi genç.
 • şu anda tv8 'de okan bayülgenin programında konuk tüm yakışıklılığıyla, oy yirim yirim :)
hesabın var mı? giriş yap