1. çinli'nin rus'un kan kokusu burnunda tüten turancı bir eleman facebook'da tıklamak gafletinde bulundum.

kan aksın turan gelsin tadında bir de şarkı yapmış. ibretlik.
  2. ilk kez burada duyduğum adı ile bana artık bu dünyada olmayan bir okul (odtü) ve koğuş (ankara merkez kapalı) arkadaşımı hatırlatmış kişi. adları dışında her şeyleri çok uzak zaten.

(bkz: okan ünsal)
  3. türk milliyetçiliğinden ziyade arap milliyetçiliği yapan, yazdığı saçma sapan şarkı sözlerinde türklüğün değerlerini hunharca harcayan, sentezci mhp'den bile kovulacak kadar arapçılığa gömülünce bibipe sığınan gereksiz şahsiyet.

allahtan fazla tutmadı da ozan arif güruhu gibi memleket gündemini uzun süre işgal etmedi.
  4. 87 doğumlu genç alperen, bbp organizasyonlarında konser veriyormuş. sözlerini yazıp bestelediği türküler gerçekten "ibretlik".

dünya duysun ermeni,
    köpekleşmiş bir piçtir
    hiçtir bu köpeklerin
    tasmasından rus tutar
    anayurtta bir köpek
    ölür binler yas tutar

http://www.youtube.com/watch?v=m_vdvlpljp8
  5. 1986 doğumlu, nükredit, çatlıses mahlaslarıyla da bilinen alperen ocakları mensubu ülkücü sanatçı.
    en bilinen şarkısı kan kokusu'dur, hüseyin nihal atsız'ın topal asker şiirini de güzel yorumlamıştır. bunların haricinde turan bizim ülkümüz, çevik kuvvet, sür, bize teşkilat derler, sen gerilla ben gerilla, savaş türküsü, 1 tekbir 53 tevhid, intifada, adımız mücahit, devletimin güncelleştirilmiş puştu, kıro medeni, özel harekatız biz ve destanlar yazdım bilinen diğer eserleridir.

garip biridir bir şarkısını dinleyip katıksız ırkçı diyen başka bir şarkısını dinleyince islam mücahidi diyebilir. kız kaçırıp evlendiği, evlendiği gün de ülkü ocakları ile ilişiğinin kesildiği söylenir.
    bu yıl milli kıyam adında bir albüm çıkarmıştır. bildiğim kadarıyla albüm müzik marketlerde bulunmayıp facebook sayfası üzerinden satışı yapılmakta.
  6. topal asker ve yarının türküsü gibi gök bilge şiirlerini, tok sesiyle muhteşem bir biçimde bestelemesinin yanı sıra; sözlerini kendi yazıp yorumladığı şarkılarda da bir o kadar saçmalayan ozanımız. sağlıklı, ayık kafayla yazılacak, dinlenecek şeyler değil. savaşa, kavgaya giderken söylenecek-dinlecek modda, kafası kırık eserler, marşlar ortaya koyuyor.

kendisine atsız şiirlerini bestelemesini, mümkün mertebe kendisinin söz yazmamasını, illa yazacağım diyorsa da bu denli aşırı uçlara kayarak radikalleşmemesini salık veririm. bağlamayı çok güzel çalıyor. sesini de beğeniyorum.
  7. kendine ait bir distopyada yaşadığını düşündüğüm adam.

ozan ünsal hakkında bilgi verin