• dizi belli bir yerden sonra çok bayıyor.birinci sezonu bitiremedim
  • --- spoiler ---

adamın ortağı öldürüldü. adam bankalardan para çekti gitti bir yere yerleşti. 3. bölüm oldu daha bir tane polis gelip sen hayırdır bu ortağına ne oldu demedi. fbi doğrudan temas kurmadı hadi bu normal diyelim teknik ve fiziki takip açısından ama normal polisin gelip yalandan bir soruşturma yapmaması çok saçma.
    --- spoiler ---

boşa vakit kaybı bir dizi.
  • kesinle boşa vakit kaybı olmayan, karakter derinliği aşmış olan dizidir. aptal aptal ayrıntılara takılanlar gitsin belgesel falan izlesin o ayrı.
  • 27 mart'ta başlayacak 3. sezonunun resmi fragmanı yayınlanan netflix dizisi.
  • izlediğim dizilerin sezon finali yapmasının ardından sonra tekrar netflix dizilerine dönmüş biri olarak diziyi beğenenlere +1 eklemiş bir yapımdır.
  • ilk 2 sezonunu büyük beğeniyle izlediğim, başarılı bir dizi. 27 mart'ta gelecek olan 3. sezonunu da heyecanla bekliyorum.
  • bu diziyi breaking bad'le kıyaslamak gora 'yla otostopçunun galaksi rehberi 'ni kıyaslamakla ayni şey. noooldu? ikisinde de sarkastik uzay yolcusu var.

ne münasebet, nalaka cnm ya. iki benzer figür yakalayınca, oo gönderme var. ağbi çokiyya.

(bkz: a. çokiyya): mö 3. yy go partisinde topraklarini son komi'de birakan japon samuray. aslinda çin de, çinliler sevilmiyor bu aralar. #şakasiyok #durumcokciddi #coronagohome

bahsini geçirdiğim 4 yapımın da fanı degilim alevlenip yürümeyin bana. bu ara twit mwit çok takıldım jargonum kayık bak. aziz'e bağlamıyım.

(bkz: azize bağlamak): bir şaman ritueli. ormandaki kotu ruhlari kovalamak için ağaca azize bağlarlarlalalalla lal la la lalala.

son şaka
    knock on azize
  • breaking bad’le çok benzer yanları var evet.
    ama konunun akıcılığı, izlenebilirliği ,oyunculukları ben bu dizide daha fazla sevdim.
    bb fanı olan ben ozark’ı zirveye taşıdım gitti.
  • bir mindhunter'ı bir seni bu kadar bekledim gel artık. yarın 3. sezonu yayınlanacak olan harika dizi. daha önce yazmıştım; ya batar ya çıkar bu dizi. müthiş bir potansiyele sahip ve 3. sezonun seyrine göre de ya tamam ya devam denir.

ama nedense ortalığın amına koyacak gibi bir his var içimde.
  • 3.sezon geldi sonunda
hesabın var mı? giriş yap