şükela:  tümü | bugün
  • silivri'ye 10 yıldır hiç bir faydalı iş yapmayan belediye başkanı. seçilmeden önce dünya kadar proje açıkladı, seçildikten sonra hiç birini yapmadı. ama silivri halkı yarın seçim olsun gene kendisini seçer.
  • tebrik ettim kendisini, ne zamandır aklımda olan "amaan kimse siklemez lan olmaz öyle iş" diye düşündüğüm şehrin boş duvarlarını grafiti ile süslemek işi için tunç dindaş (turbo) ile anlaşmış. bravo vallahi umarım diğer belediyeler de böyle renkli işlere girişir.

http://tuncdindas.tumblr.com/…4086/turbo-on-silivri
  • silivri'mizin chp'li belediye başkanı.
  • 31 mart 2019 yerel seçimlerinde yeniden chp belediye başkan adayı olan isim. aynı zamanda mevcut başkan.

kendisi ve silivri'ye kattıkları ile ilgili genelde hep olumlu şeyler duyuyorum. bugüne kadar çıkan en olumsuz haber kumar oynayıp bunu da itiraf etmesiydi. demek ki chp genel merkezi kumar olayına çok takılmamış. bu şartlarda başkan sıkıldıkça bulgaristan'a kumara gitmeye devam edebilir. neticede suç unsuru içermeyen keyfi bir aktivite. bol şanslar başkanım, hep kırmızıya basmayın..
  • silivrispor' u şampiyon yapan kulüp başkanı ümit kalko' yu kıskanan, ayağını kaydırmak için kulübe siyaset sokan, belediyeyle işi olan kulüp yöneticilerini istifa ettiren belediye başkanıdır.
  • silivri'de yaşanmış sokak köpekleri katlini, hayvan mezarlığı projesiyle dalga geçerek savunan belediye başkanı.
    kazanamamasını gönülden istiyorum.
  • olaylı başkan. 23 nisanda hoparlörlerden 'kumarbaz özcan rüşvet parasıyla kumar oynuyor' anonsunu fetö nün yaptığını iddia etmiştir. ilginç.
  • tartışmasız türkiye'nin en başarılı ilçe belediye başkanlarından birisidir. bilen bilir, kendisinden önceki silivri sahili adeta çöplükken, özcan ışıklar seçildikten sonra silivri sahilini markalaştırmıştır.
  • haksiz olarak isten atılmaları nedeniyle 2 aydır belediye önünde çadır kurup eylem yapan disk önlüklü 2 eylemciyi, zabıtalarını üstlerine salmak suretiyle çadırlarını başlarına yıkarak derdest eden chp'li silivri belediye başkanı.

basına da beyanat vermiş, bizi silahla tehdit edip korkutarak caydıramazlar diyor. afferin, bravo diyor, bir gün bu halkın gerçek dostunu tanımasını diliyorum.

http://www.haber7.com/…ivri-belediyesi-onunde-eylem
  • silivri halkı suan mevcut kendisini kesinlikle istemiyor. zaten kılıcdaroğlu adayları parti meclisine sunduğunda pm den gecmeyen tek istanbul adayı silivri belediye baskanıydı.

daha sonra kk bizzat belirlemek icin yetki talebinde bulundu. talebi reddedildi. yetmedi bi daha aynı talepte bulundu. bu sefer yetki verildi. artık o arada nasıl pazarlık döndü bilinmiyor.

sonra ne mi oldu, halkın istemediği, parti meclisinin onaylamadığı mevcut baskan ozcan ısıkları’ı yine aday gösterdi.

not: özcan ısıklar, ince’nin dünürü.