• ''ateist ve dinsiz bir gençlikten fayda gelmez. kurşun da sıksalar 4+4+4 geçecek'' şeklinde konuşmuş.

  valla ateist ve dinsiz bir gençlikten hayır gelir mi gelmez mi onu bilemiyorum. lakin %50 nin akepe'ye oy verdiği bir toplumdan ve o toplumun gençlerinden herhangi bir hayır gelmediği açık.

  yahu 10 senedir iktidardasınız. peki değişen ne ? mesela neyimiz daha iyi ? veya ne düzeldi ? ya da ne hayrınızı gördük bu güne kadar ?

  şahtık şahbaz olduk...
 • maalesef benim çevremde bu adama oy vermiş boş beleş, bırak devleti milleti kendisine bile faydası olmayan en az 5 tane dindar adam var. şimdi onlara desem ki sizin oy verdiğiniz adam milletvekili olup böyle böyle dedi, "oh ne güzel demiş doğru söylemiş" diyecekler. o yüzden ben bu adamda suç bulmuyorum. kendi cehaletini meclise yansıtandadır suç.
 • kendi sorusunu kendisi cevaplamış, bravo demek düşüyor bize.. yaptığı ayrımcılıkla dindar neslin zararlarını gözler önüne sermesinin yanında, ne yaptığının farkında dahi olmaması da mevzu bahis neslin farkındalık, algı ve seviye açısından da ülkeye yarardan çok zarar getirme potansiyelinin altını pek güzel çizmiş. hızımı alamayıp tekrar bravo demek istiyorum.. (bkz: bravo)
 • benden fayda sağlayamayacak milletvekili.

  hani bi anayasa hazırlanıyor(muş), demokratik(miş), eşitlikçi(ymiş), herkese yakın(mış).

  haberiniz var mı ondan vekilim?

  .

  ben de öyle tahmin etmiştim.
 • yanılıyor. bu dünyaya gelen fayda her zaman ateistlerden olmuştur. tanrıya yaklaşanların yaptıklarına bakın. halife ve papalardan başlayabilirsiniz.
 • ateistlerden dinsizlerden fayda gelmez demis. bu adam bir milletvekili. aslinda turkiye cumhuriyeti'ne milletvekili olabilir ancak. zaten son 10 yilda dusurdukleri kalitenin artik ne kadar yerler altinda oldugunu kanitliyor bu adam.

  bu adama ulasmak icin internet'e baktim internet sitesi varmi yoksa telefon numarasi varmi diye. yok bulamadim. iki cift lafim var bu arkadasa.

  milletvekili olmussun ama milletini tanimamissin. senin gibi ayrimci yobaz zihniyetiyle haraket edenleri bu millet sevmez. senin bu yaptigin ayristirmayi pkk gibi teror orgutleri kurt turk ayrimi seklinde yapiyor.

  sen musluman olmussun ama daha kimseye faydani goremedik. baksana ustelik zarar veriyorsun.

  erdemece: sunni bir musluman.