• 2011 seçimlerinde adalet ve kalkınma partisi zonguldak 3. sıra milletvekili adayı
 • ''ateist ve dinsiz bir gençlikten fayda gelmez. kurşun da sıksalar 4+4+4 geçecek'' şeklinde konuşmuş.

  valla ateist ve dinsiz bir gençlikten hayır gelir mi gelmez mi onu bilemiyorum. lakin %50 nin akepe'ye oy verdiği bir toplumdan ve o toplumun gençlerinden herhangi bir hayır gelmediği açık.

  yahu 10 senedir iktidardasınız. peki değişen ne ? mesela neyimiz daha iyi ? veya ne düzeldi ? ya da ne hayrınızı gördük bu güne kadar ?

  şahtık şahbaz olduk...
 • http://www.ntvmsnbc.com/id/25334566

  insanları ayırarak pek faydalı işler yapan vekilimizdir.
 • maalesef benim çevremde bu adama oy vermiş boş beleş, bırak devleti milleti kendisine bile faydası olmayan en az 5 tane dindar adam var. şimdi onlara desem ki sizin oy verdiğiniz adam milletvekili olup böyle böyle dedi, "oh ne güzel demiş doğru söylemiş" diyecekler. o yüzden ben bu adamda suç bulmuyorum. kendi cehaletini meclise yansıtandadır suç.
 • kendi sorusunu kendisi cevaplamış, bravo demek düşüyor bize.. yaptığı ayrımcılıkla dindar neslin zararlarını gözler önüne sermesinin yanında, ne yaptığının farkında dahi olmaması da mevzu bahis neslin farkındalık, algı ve seviye açısından da ülkeye yarardan çok zarar getirme potansiyelinin altını pek güzel çizmiş. hızımı alamayıp tekrar bravo demek istiyorum.. (bkz: bravo)
 • benden fayda sağlayamayacak milletvekili.

  hani bi anayasa hazırlanıyor(muş), demokratik(miş), eşitlikçi(ymiş), herkese yakın(mış).

  haberiniz var mı ondan vekilim?

  .

  ben de öyle tahmin etmiştim.
 • yanılıyor. bu dünyaya gelen fayda her zaman ateistlerden olmuştur. tanrıya yaklaşanların yaptıklarına bakın. halife ve papalardan başlayabilirsiniz.
 • dinciler, ateistler zırvalarının yanında bence daha da vahim olarak "kafamızı gözümüzü de yarsalar, bıçak da sallasalar, kurşun da atsalar bu hafta ‘4+4+4’ geçecek." demiş. arkadaş işte bu dediğim dedik zihniyeti yüzünden, halkın isteklerini inada bindirenler yüzünden faşizm ilerliyor her koldan.