şükela   tümü | bugün
  • ''ateist ve dinsiz bir gençlikten fayda gelmez. kurşun da sıksalar 4+4+4 geçecek'' şeklinde konuşmuş.

valla ateist ve dinsiz bir gençlikten hayır gelir mi gelmez mi onu bilemiyorum. lakin %50 nin akepe'ye oy verdiği bir toplumdan ve o toplumun gençlerinden herhangi bir hayır gelmediği açık.

yahu 10 senedir iktidardasınız. peki değişen ne ? mesela neyimiz daha iyi ? veya ne düzeldi ? ya da ne hayrınızı gördük bu güne kadar ?

şahtık şahbaz olduk...
  • http://www.ntvmsnbc.com/id/25334566

insanları ayırarak pek faydalı işler yapan vekilimizdir.
  • maalesef benim çevremde bu adama oy vermiş boş beleş, bırak devleti milleti kendisine bile faydası olmayan en az 5 tane dindar adam var. şimdi onlara desem ki sizin oy verdiğiniz adam milletvekili olup böyle böyle dedi, "oh ne güzel demiş doğru söylemiş" diyecekler. o yüzden ben bu adamda suç bulmuyorum. kendi cehaletini meclise yansıtandadır suç.
  • yanılıyor. bu dünyaya gelen fayda her zaman ateistlerden olmuştur. tanrıya yaklaşanların yaptıklarına bakın. halife ve papalardan başlayabilirsiniz.
  • dinciler, ateistler zırvalarının yanında bence daha da vahim olarak "kafamızı gözümüzü de yarsalar, bıçak da sallasalar, kurşun da atsalar bu hafta ‘4+4+4’ geçecek." demiş. arkadaş işte bu dediğim dedik zihniyeti yüzünden, halkın isteklerini inada bindirenler yüzünden faşizm ilerliyor her koldan.
  • bu memlekette yaşayan ateistlerin kafa kağıtlarındaki din hanesine ateist yazdırma vaktinin gelmiş olduğunu bana gösteren kişi.
  • kendisinden hiç kimseye fayda gelmez.
  • benim vekilim filan degildir. kapima gelse su vermem.
    (bkz: cehalet)