şükela:  tümü | bugün
  • özçay kooperatifi çay fabrikası. 1201 üyeye sahiptir. trabzonun of ilçesindedir. türkiyenin ilk organik çay üreticisi, avrupa kalite ödülü sahibidir. fabrikasında uluslararası kalite ve hijyen standartlarının uygulandığı dikkat çekmektedir. 1. sınıf beyaz paketli hediyelik çayları piyasada pek bulunmamakta olup fabrika satış mağazasından temin edilebilmektedir. organik çaylar ise 3m migros'larda bulunabilmektedir.

    karadenize tur düzenleyen şirketlerin hemen hepsi turistlere çay fabrikası olarak burayı gezdirmektedirler. fabrikayı gezdiren kalite yöneticisi kız öyle başarılı bir anlatım yaptı ki fabrika gezisi sonrasında neredeyse turdaki herkes en az 5 büyük paket çay satın aldı.
  • lezzetli ve yeni harman çay üreten kooperatif. içim lezzetine göre sırasıyla hediyelik, bergomot, elek altı, çay filizi ve tiryakinin çayı paketleri tercih edilebilir. çay filizi ve tiryakinin çayı paketlerinde belli oranda bir önceki döneme ait yapraklar da karıştırılmıştır.
    nihayet çevrimiçi sitelerini devreye de almışlar, bankaya eft yapıp siparişi telefonla teyit etme derdinden kurtarmışlardır.