• sakin'in pek ılımlı gitaristi . ayar konusunda ilk dakikada takdirimi kazanmış ılımlı ayarcı (her ne kadar ayar verdiği kişi en yakın arkadaşım olsa da). sözlüğe de bekliyoruz kendisini.
  • bir gece vakti gitmis oldugum evinden animasamayip da ettigim, "ya kardesim bir git bakiym sen simdi ucuncu cikin, sinirlendirmeyin beni, zaten ufak daglari da ben yarattim, boyle bir havalarim var niyeyse, guzel de degilim, akilli hic degilim vs ama havaliyim sacam sapan bir sekilde" cumlelerimden sonra bile, sahsima karsi ılımlı yaklasmis, aramizdaki yogun negatif enerjiyi bir anda pozitife donusturmus "itülü farki bu olsa gerek sanirim" isimli kitabima bas kahraman olmus gitarist.
  • deneysel calismalarini solo bir album esliginde bekledigim a member of fantastic 4.
  • vokal olarak da gönlümüzde kendine bir yer edinmiş, söylediği şarkıyı dibine kadar içselleştirip, sahnede şarkıyı yaşayıp, beni hercümerc etmiş ya da ziyadesiyle yanıltmış kişi.
  • en karizmatik gorunmemesi gereken durumda bile karizmada tavan yapan adam.
    kendime not: sanirim karizma kelimesini kisa hayatim boyunca en anlamli burda kullandim.
  • 2002'de arcelik'te yaptigim staji bayik bir donemden eglenceli bir maceraya donusturen, gozlerinde kaybolunan elf.
  • vokal gibi vokal. şöyle ki

iyi çalıyor muydu? passed
    grubu dağıldı mı? passed

işte öyle. iyi vokal.
  • sakin* grubunun gitarcısı ve vokali. pek hoş sesi vardır kanımca, özellikle yabancı adlı şarkıda* onur'un(bkz: onur özdemir) sesini yer yer bastırıp takdirimi kazanmıştır. keşke yine söylese/çalsa
hesabın var mı? giriş yap