• bol sachli ve sakalli, vasat bir vokal gucune sahip ama soyledigi her sarkiya haddinden fazla duygu katmasiyla halkimiz arasinda sevilmis, yillarin eskitemedigi bir muzisyen
  • ' ikinci bahar ' isimli parçayla olay yaratmış müzisyen. değişik tarzı bana zaman zaman itici gelsede bazı şarkılarını dinlemek beni dinlendiriyor.
  • özgün jazz denemeleri albümünde çaldığı parçalar amerika da "amerikanın sesi" isimli jazz programında iki gün üstüste yayınlanmasına rağmen türkiye de hiçbir yapımcı o şarkıları albüm yapmayı kabul etmemişler ve sırf bu sebepten özdemir erdoğan kendi müzik şirketini kurmuştur.
  • keman öğretmeni şarkısıyla sübyancılığa yeni boyutlar kazandırmış kişi. küçük bir aşk masalı şarkısıyla da bu yönünü pekiştirmiş ve kendinden yaşça küçük hanımlardan neler çektiğini bize bu yolla aktarmıştır. yine de madem bu kadar güzel şarkılar yazdırmıştır bu hanımlar ona o zaman canına değsindir...
  • fıkra dağarcığı çok zengin olan ve "taşı gediğine koyan" fıkralar anlatan müzisyen!
  • her evde olması lazım albumlerden "besteler ve güfteler" onundur.
  • sarki soylemek disinda agzini actiginda hosumuza gitmeyen degerli sanatci. bi keresinde de samanyolu tv ye cikip yilbasi kutlamalarini elestirmisti. cok kiymetli besteleri ve ozgun jazz denemeliri vardir o ayri mesele.
  • bu aralar tarihi moda iskelesinde $arkı soyleyen adam.
  • bu cagda bir takim kurullarin televizyona cikacak kisilere onay vermesi gerektigini savunan tuhaf kisilik. bu gibi insanlar yuzunden sacmasapan kurullar yillarca turkiyedeki herşeyi 1 veya 0 sklasından geçirdi. hala trt denetiminin basindaki kisiler yayinlayacaklari filmlere olur verip, film sirketlerine para odenebilmesi icin, bolca para yemektedirler. bu abuk sahsiyet, bu sansurcu ve halkin yararina olacak seyler konusunda karar verecek kurullarin savunucusu kisi, antidemokratik yontemlerini geri kalmisligimizin bir sebebi olark gostermektedir. hic bilmesek ingilterede elton john'u,boy george'i george michael'i yasakli sanicaz.bu sahis iddiasinda biraz samimi olsa
    suclamalarini yasayan bir sarkici olan tarkana yonlendirirdi diye sozlerimi bagliyor ve mikrofonu oyku hanima birakiyorum
  • ben don kişot'luk yapıyorum, john lennon gibi beni de vurabilirler diyerek daha da saçmalayan şarkıcı
hesabın var mı? giriş yap