şükela:  tümü | bugün
 • online mağaza savaşlarına gayet başarılı giriş yapan alışveriş sitesi.
 • bulaşmayın, sinir stres sahibi olmayın. saat 13:00-15:30'da teslim edilmesi gereken siparişimi saat 16:50'de hala teslim etmemiş, üstelik beni bilimum yalanla oyalamış kandırıkçı.
 • (bkz: rezerv)

  (bkz: buralar değerlenir)

  olumlu mesaj yazdırmak isteyen firma sahibi lösemili çocuklar derneğine 1000 tl bağış yapıp dekontu bana göndersin.
 • alıp almama kararı vermeyi kolaylaştırması açısından üzerinde satılan çantaların sadece tek bir açıdan çekilmiş fotoğrafları değil, birkaç farklı açıdan fotoğrafları olsa süper olacak.

  http://www.ozdilekteyim.com/…i-pr-2229001007322--13

  http://i00.c.aliimg.com/…6/1049621055_232021905.jpg
  http://tr.uspoloassn.com/…evrak-cantasi-461999.html

  sgn: burada yazdıklarım mı etkili oldu yoksa çevrimiçi müşteri hizmetleriyle yaptığım konuşma mı bilmiyorum ama bahsettiğim konuyla ilgilenilmiş, en azından yukarıda verdiğim örnekte, tutup da tüm siteyi kontrol etmedim şimdi.
 • geçen hafta market bölümünde yer alan ürünlerden toplamda 3 adetlik bir alışveriş yaptım. ertesi gün kargo durumunu öğrenmek için siteye girdiğimde siparişimin ekrandan kaldırıldığını gördüm. hemen müşteri hizmetlerini aradım. bana söylediğim sipariş numarasının ekranlarında gözükmediğini, ertesi sabah aradığımda kesin bilgiye ulaşacağımı söyledi telefonun ucundaki hanımefendi. ertesi sabah erken bir saatte firma yetkilisi beni arayarak, bulunduğum ile kargo gönderimi yapılmadığını ancak bir sefere mahsus olmak üzere istediğim takdirde ürünü kargolayabileceklerini ya da ücretimin kartıma iade edebileceklerini söyledi. kargo ücretinin ne kadar olduğunu sorduğumda ise bana sizden ücret talep etmeyeceğiz hediyemiz olarak kabul edin diye bir cevap verdiler. konuşmayı yaptığımızın ertesi gün ürün evime teslim edilmişti.

  her ne kadar sorunlu da gözükmüş olsa sonuç açısından bir müşteri olarak benimle fazlasıyla ilgilenmiş ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına elinden geleni fazlasıyla yapmış olan bir firmadır artık benim için.
 • 4 ekim hayvanları koruma günü sebebiyle evcil hayvan ürünlerinde %50 indirim yapan online alışveriş sitesi.
 • müşteri memnuniyeti konusunda türkiye'de ki en iyi firmalardan biridir.
 • internet üzerinden aldığım havluları ups kargo ile ertesi gün bana ulaştıran firmadır. umarım e-ticaret olayında bu kalitede devam ederler.
 • gaza gelip sebze, meyve ve market alışverim için sipariş verdim, ertesi gün telefon ettiler şu elimizde yok bu elimizde yok yerine şu markayı yollayalım mı dediler. en az onbeş parçalık ürün ellerinde yokmuş zaten siparişim 25-30 parça, yani bi zahmet stok kontrollü site yapın. sonuç siparişi iptal ettim.