• özdilek mağazalarından zevkle alışveriş yapıyorum hem kendimin hem de babamın giyecek ihtiyaçları için.

internet mağazasını da uzun zamandır anneme fiyat/performansı iyi bir elektrikli süpürge arayışımın sonunda kullandım geçenlerde.

divarese marka seyahat çantası hediyeli philips elektrikli süpürge fc9331'i piyasanın epey altında uygun bir fiyata, 599 tl'ye aldım.

sanırım fiyat bilgilerini güncellemeyi unuttukları için bu kadar ucuza alabildim ama hiçbir şekilde ürün tükenmiş, fiyat güncel değil vs. demeden araya giren bayram tatili göz ardı edilirse çok kısa sürede teslim ettiler süpürgeyi.

süpürgenin kendi kutusu dışında bir de özdilek'in kendi kutusu vardı, paketleme sağlamdı özetle. ama iki kutunun içinden de hediye çanta çıkmayınca internet sitelerindeki iletişim formuyla durumu bildirdim.

e-posta ile iletişimi tercih ettiğimi belirtmeme rağmen çok kısa bir süre sonra cep telefonum üzerinden paketleme süreciyle ilgilenen mağaza yetkilisince arandım.

durumu netleştirmek için birkaç soru sorduktan sonra durumu philips'e ileteceklerini ve sonuca göre bana geri dönüş yapacaklarını söylediler.

gün içinde bir kısa mesaj bilgilendirmesiyle çantanın tarafıma kargolandığını söylediler ve çanta ertesi gün elime ulaştı.

bu tip bir sorunu müşterinin canını hiç sıkmadan çözebilmeleri beni mutlu etti.

yine uygun fiyatlı bir ürüne denk gelirsem kullanmayı düşünüyorum. yaklaşık iki yıldır takip ettiğim korkmaz a329-xx tostkolik tost makinesini 250 tl civarında yakalayabilirsem mesela. ilk baktığımda 200 tl civarındaydı, şimdi 400 tl'lerde. rejimdeyim allah'tan, yoksa sıkıntı büyüktü.
  • bir müşteri memnuniyeti hikayesi de ben anlatayım madem öyle. ufak bir fotoğraf çerçevesi bakıyordum. girdim baktım sitelerine ama site inanılmaz yavaş facia resmen.bazen böyle gözüme ilişen şeyleri siteye bildirme gibi bir huyum var. girdim iletişim bölümüne doldurdum hemen formu anlattım kısaca durumu. siz bu işi yapıyorsunuz ama dostum bu site olmamış bakasım gelmiyor resmen dedim. neyse maili atar atmaz tak 1 dk sonra telefonum çaldı açtım "merhaba massaud bey ben sitenin yazılım bölümü sorumlusuyum dedi". ben şok tabi. geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim. bir sonraki aya canlı sürüme geçeceğiz şu anda test aşamasındayız istediğiniz bir özellik ya da öneriniz var mı dedi. ben de şaşırarak teşekkür ettim. gerçekten işini böyle güzel yapan firmalar da varmış. site varsın berbat olsun müşteriye yaklaşımınız yeter. hemen geçtim siparişi tabi. kullanmanızı öneriyorum.
  • ara sıra siparişin yanına ufak bir çavdar ekmeği hediye edip jest yaparlar.
  • gerçekten hem fiyatlarıyla hem hızıyla hem de müşteri memnuniyetiyle kendisine hayran bırakmış sitedir.

21 kasım 2020 tarihinde ayakkabı araştırırken en uygun fiyatlı burayı buldum. daha önce hiç alışveriş yapmamıştım. aldığım 2 farklı ürün ayrı ayrı biri üç diğeri dördüncü gün ups kargo ile elime ulaştı.

daha sonra ürünlerden birinin fiyatını düştüğünü gördüm ve kendilerine durumu bildirdim. aynı gün dönüş sağladılar ve aradaki farkın iade edileceğini söylediler.

bakın böyle bir şeyi amazon.com.tr bile yapmıyor. onlar böyle durumlarda eski ürünün iade edilmesini sonra yeni sipariş oluşturulmasını istiyorlar.

bundan sonra tercihlerim arasındadır bu site.
  • balık kısmı hiç bir zaman güncel olmayan ve jenerik ürünlerin listelendiği online market.

rakipleri o gün hangi balıklar varsa listelerken, burada hep aynı; somon, levrek, çupra. halbuki mağazaya gitsen daha başka bir sürü çeşit olduğunu görüyorsun.

çok zor değil günlük stoğa göre giriş yapmak 5 dakikalık tıklama ekranda. online market işini beceremiyorlar.
  • bir süredir deodorant stoklama peşindeydim. rossman, gratis, n11, migros, carrefour, trendyol, watsons vs hiçbiri istediğim & beklediğim deodorant kampanyasını yapmadı. axe deodorantların fiyatı 59 lira genelde. en ucuzu ise 50 lira seviyelerindeydi.

bu arkadaşlardan ikincisi %50 indirimli kampanyası yakaladım. ihtiyacınız varsa bence siz de alın. ikincisi %50 indirimli ama ana ürünün fiyatı da rakiplerine göre çok iyi. 42 liraya satıyorlar benim deodorantları.

iki ayrı kargoda, iki ayrı siparişte toplam 460 lira verdim 14 deodoranta. tanesi 33 liraya gelmiş oldu. misal migros'tan tanesini %40 indirimle almış gibi oldum.

ups kargo ile geldi siparişler, çok da güzel paketlemişlerdi. çok memnun kaldım, çevremdekilere tavsiye edeceğim.
  • yurt disindan anneme market alisverisi yapabildigim harika site.
    su ana kadar migros ve digerleriyle bunu yapamamistim, cunku illa da turkiye'ye ait bir telefon numarasina sms (!) atip onay almak istediler, yurt disi kredi kartini kabul etmediler vs.

neyse efendim, verdigim siparisi eksiksik sekilde ulastirmislar.
    bundan sonra annem olene kadar (aci gulumseme) kendilerinin daimi musterisiyim.

2024 editi: kendilerinden onlarca defa alisveris yaptik, ve her urunu eksiksiz ve sorunsuz bir sekilde ulastirdilar.
  • (bkz: rezerv)

(bkz: buralar değerlenir)

olumlu mesaj yazdırmak isteyen firma sahibi lösemili çocuklar derneğine 1000 tl bağış yapıp dekontu bana göndersin.
  • alıp almama kararı vermeyi kolaylaştırması açısından üzerinde satılan çantaların sadece tek bir açıdan çekilmiş fotoğrafları değil, birkaç farklı açıdan fotoğrafları olsa süper olacak.

http://www.ozdilekteyim.com/…i-pr-2229001007322--13

http://i00.c.aliimg.com/…6/1049621055_232021905.jpg
    http://tr.uspoloassn.com/…evrak-cantasi-461999.html

sgn: burada yazdıklarım mı etkili oldu yoksa çevrimiçi müşteri hizmetleriyle yaptığım konuşma mı bilmiyorum ama bahsettiğim konuyla ilgilenilmiş, en azından yukarıda verdiğim örnekte, tutup da tüm siteyi kontrol etmedim şimdi.
hesabın var mı? giriş yap