şükela:  tümü | bugün
  • bir kadının özel bölge ağdacısına gitmesi kadar garip olmayan durum. şahsen ben o bölgeyi berber cengiz abi'ye traş ettirdiğimi düşününce bir süre sessizce boşluğa bakarken buldum kendimi.
  • ...
  • ulen hic dusunemiyorum berber mahmut abinin ayir askim diyip olaya girismesini. bir erkege tuhaf gelen olay.
  • vardır böyle bi şey. sol bacağını kaldır, dizini kır muhabbetleri, tut şurdan canımlar, arkanı dön güzelimler.

ama bence daha da kötüsü tam da bikini bölgesi ağdası sırasında "çok da akıllısın, güzelsin niye sevgilin yok ki" diyerek, "lan yoksa?!" hissiyatı yaratmasıdır bu samimi insanların. ablam bari yüzüme bak söyle, oraya bakarak denmez ki o.

lazer şart.
  • genelde aç aşkım, ayır çiçeğim, şurdan tut birtanem şeklinde seyreden ve zaten çekinerek yaptırdığın şeyi daha da derin bir kaosa sürükleyip insanı derin düşüncelere iten samimiyettir. hayır çekinmiyor da olsan, alışmış da olsan bir 'lan?' diyorsun. amacınız ne lan sizin? özel bölgem* ya da vajişim* ya da her ne boksa, sen aşkım deyince gevşeyip daha az zor hale getirmiyor olayı. sus ve işini yapmaya devam et. evet.
  • bizim bi ağdacı abla vardı , anlatırdı ; "benim prensiplerim var bu işte, 1 duş almadan geleni geri yollarım 2 kocası beğeniyor diye komple bikini ağda isteyen kadını almam. siktirsin pezevenk kız cocuğu seven sapık gibi, bi de bana yaptırıcak işini, kadın dediğinin accık kılı olur..."
    ciddiyim.seneler evvelki o dumurumu hiç unutmam. ben cevap verir miyim kadın 150 kg pazulu falan.. "hıklısın ıblı" diip sustuydum.
  • kimilerinin hoşlanmadığı iyi niyetli yaklaşımdır.

şimdi ağda denen bu olay zor iş. tek başına yapması 1 saat, ağdacı ablanın bunu çözmesi maksimum 10 dakika. yani zaman kazandırıyor. çekilen acının süresini azaltıyor. yazık kadıncağız sabahtan beri kukuş görmekten baymış. derdi de bir tek senin kukuşun değil şimdi. kadın iyi olayım da azıcık acısı diner kafası dağılır diye güzel güzel muhabbet de eder senle. hem kafan dağılınca acısı falan azalmış olur. gereksiz samimiyet dediğimiz olay da kötü bir niyet taşımıyor, çok da rahatsız edici olmamalı.
  • bir anda altıntarak metin abi'nin kollarında düşündüm kendimi. hayır adama babam, kardeşim, dayılarım hatta ve hatta dedem de gidiyor. adam tüm ailenin özeline sahip olurdu.

-kaldır evladım...
    -hehh tut öyle...
    -bak sen de baban gibisin...
    -ne diyodum ben... 35 yıldır dedeni tıraş ediyorum bi kere olsun bana zorluk çıkarmadı ne de olsa eski toprak..
    -geçen büyük dayın geldi o hiç yaptırmamıştı bana... aman allahım o ne öyle... tarla faresi mübarek..
    -ortanca dayın kime çekmiş öyle... o ne be insan içine çıkmam ben öyle olsa...
    +metin abi kulun köpeğin oluyim sus... allahın yok mu abi suss... koparda ver elime ama yeter ki sus...

metin abi değerini sözlük sayesinde anladım. 15 yıllık hukukumuz, yaptığımız düzeyli sohbetlere, yer yer dozu aşan siyasi muhabbetlere şükürler olsun. adamsın abi...