şükela:  tümü | bugün
  • son zamanlarda sürekli olarak tv'lerde karşımıza çıkan ve sabunun kukunun doğal florasını bozacağından bahseden reklamlarda tanıtılan ürün.

hiçbir şey gizli kalmasın haa!
    her şeyi ortaya serin, ulu orta konuşun.

(bkz: gerçek modernizm bu değil)
  • lovetv vb uyduruk kanalları izlemezseniz göremeyeceğiniz reklam.
  • bir hijyen urunu. bu urunun hakkinda konusmayi da garip bulanlar kacinci yuzyilda yasiyor acaba? sanki sik ama nasil sokulur reklamlarda onu anlatmislar. hijyen ile ilgili bir urunun tanitimindan bile yuzu kizariyor ya bazilarinin, ben sasirmalardan sasirma begeniyorum!
  • fox tv gibi kanallarda sık sık reklamı dönen ürün.

(bkz: love tv ne amk)
  • bazı jinekologlar tavsiye etmediği halde kullanıldığı zaman daha temiz hissettiren, akıntıyı azaltan ürün.
    en memnun olduğum sebamed intim jel olan.
  • nasıl kullanıldığını bilmemekle beraber (yıkama, sürme, sıkma vs) bunun erkekler için olanını da görmüştüm rossmannda. apış aranız kokmasın diye..
    erkeklerinki de özel bölge sayılır mı? yoksa "göster amcana pipini" döneminden bu yana umuma açık mı kabul ediyoruz?
  • neticede hijyen amaçlı üretilmiş bir ürün. bunun nesi ayıp ya da sakıncalı anlayamadım. prezervatif reklamı rahatsız etmiyor da temizlik ürünü mü ayıp geliyor acaba?
  • oral seks manyakları için azdirici damla niteliğinde vazgeçilmez ürün. tam bir pazarlama ürünü. gergedan boynuzu vol 2.

tamam ya sabun, erojen bölgelerin ph ını bozuyor şey etmeyin.

sanki maden suyu amk. derinin ph ı ne zamandan beri lokal olarak değişiyor ulan.

mesela ağzımı sabunla çalkaladigimda tükürüğüm ph ı "kalıcı" olarak mı değişecek!? yersen!
  • sağlıksız bir ürün!

engellediği akıntının aslında bir koruma mekanizması olduğundan bîhaber arkadaşların iki hafta sonra "sistit oldum, işeyemiyorum, ağrıdan duramıyorum" diyerek doktorlara koşacağını garanti edebilirim.

kaç kere şahit oldum kadın doğumcuların, "o jelleri kullanmayı kesin, florayı bozuyor ve sistit oluyorsunuz. ha bir de şu ilacı kullanın" dediğine (bana da dediler, beraber gittiğim arkadaşıma da). "şu ilaç" dediği de antibiyotik.

bitmedi şu estetik kaygılar nedeniyle sağlığından olma salaklığı. akıntıyı durduracağım derken böbreğinden vazgeçiyor, terlememek için meme/lenf kanserini göze alıyor. yeminlen çok bunaldım artık!