şükela:  tümü | bugün
  • ankara'nın eryaman semtinde açılan özel hastane. bir kez gittim daha tüm branşlarda doktor yok, ama gittiğim doktor son derece ilgiliydi. ayrıca danışmada ve muayenehane önünde sizinle ilgilenen çalışanlar oldukça kibar ve ilgiliydi. umarım kaliteli bir hizmet sunarlar da eryaman'da yaşayanlar da uzakalra gitmek zorunda kalmadan faydalanırlar. bu arada muayene için sgklı olarak 45 lira ödedim, uzun süredir hastaneye gitmediğim için bilmiyorum çok mudur az mıdır ama, en son bir özel hastaneye gittiğimde 20 lira ödemiştim. ya çok zam gelmiş ya da bu fark ücretleri bayağı bir artırmışlar.
  • (bkz: kazik)
  • geçtiğimiz aylarda 6. hastalık'la mücadele ettiğini bilmediğim ve evde ateşini 40 olarak ölçtüğüm yeğenimi evin dibinde diye götürdüğüm, ancak "kucağınızda taşıdığınızdan ısınmıştır, ateşini elektronik olarak ölçüyoruz, yok bir şeyi" diyerek eve dönmemi sağlayan sağlık personeline sahip, ikna olmayıp bir kere daha gidince gene aynı tıbbi açıklamayla karşılaştığım ve böylelikle beni daha uzaktaki bir başka hastaneye gitmek zorunda bırakan hastanemsi.
  • diğer kısımlarını bilemem ama dermatoloji bölümündeki dr. aslıhan hanım senelerdir çektiğim kaz derisi cildime önerdiği eczâne yapımı kremle benden çok hayır duası almıştır.