şükela:  tümü | bugün
271 entry daha
 • imamoğlu'nun ekibinin hemen ani denetimlerle, bu arkadaşın bahsettiği şerefsizliği yapan, pisliklere baskın yapıp, bu şerefizliği yapan adilerden maaş kesintisi yapması lazım. bu ahlaksızlar ancak kendilerine köpek gibi davranılmasından anlarlar.
 • sonucunu keyifle izleyeceğim bir başka sahte organize kötülük.
  çekmeköy çöpçüsü olayında çaktınız, fazilet durağı olayında çaktınız. bunda da çakacaksınız. burada organize kötülük diye bikbikleyenler entry silmeye tenezzül bile etmeyecek gerçek ortaya çıktığında.
  ergenekon'da vs. isimsiz ihbarla kumpas kuruluyor diyen numuneler kimliği belli olmayan bir elemanın ne idüğü belirsiz bir çekimini delil kabul ediyor. motoru çalışan birkaç sıra otobüsten başka bir şey yok, bir de konuşan elemanın yalan yanlış anlattığı şeyler.
  zaten üslubundan hangi partiye mensup olduğu belli. yüreği yetiyorsa açığa çıksın. yalan söylediği anlaşılınca hain dediği öho şoförleri de buna dava açsın. aslan parçası başkan senin başkanın, git belediyeye bildir. milletin işi gücü yok senin fantastik başkanını kötü gösterecek ha. adamın rezil olmak için kimseye ihtiyacı yok ki zaten arkadaş.
 • araştırılmalı. videoyu yapan, yorumlayan, sebep olan hepsi hepsi araştırılmalı. çok akıllı varya bu yalakalar. ibb-nin tüm günahlarını tek video ile aklayacaklar. hay maşallah. tebrik mebrik ediyorum.
 • inanırım valla. şimdi bu adam bu şöförlerin hepsini topluca postalasa,bu sefer daha fazla tepki alacak.kötü bir durum.
 • organize kötülüğü anlatan açıklamalardır.

  şu yaşıma kadar, hayatımın her döneminde insanların bu kötülük motivasyonunu anlayamadım ben. hepi topu üç günlük bir dünyada bu kadar hırs insanoğlunu nasıl çürütmez?

  şu anda inanan bir topluluğun hakkaniyetsizliklerini konuşuyoruz. gerçekten iman eden bir insan bunca şeye karışmayı bırak şahit olmaya dahi katlanamaz. benim artık böylesi insanlar için tek çıkarımım “inanmıyor olmaları” ve “ne varsa bu dünyada var” kafası ile ellerine geleni ardına koymadıklarıdır. bunun başka bir izahı yok!

  ölümün olduğu yerde bunca hırsı hiçbir zaman anlamayacağım.
 • ne çabuk unuttunuz "başkanım biz bunlara hizmet etmeyiz" diyenleri. hani camide. hiç şaşırmam. insanlar vicdansız vicdansız. tutturmuşlar bir "dava", sorsan ne alt yapısı var, ne tarihi var. bunun adı bildiğin organize suç örgütlüğü be. ekrem başkan böylelerinin kesinlikle ama kesinlikle gözünün yaşına bakmamalı, siktiri çekmeli. ancak çok önemli olan şey de kuru ile yaşı ayırmak. bazılarının olayı fırsata çevirmesini engellemeli.

  bu hayatta en nefret ettiğim insandır işini yapmayan, manipüle eden adam
 • görevini kim kötüye kullanıyorsa götüne tekmeyi basacaksın, yok sonradan ağlamak falan. ayıptır.
 • bu da ayrı bir pandemi. 18 yıldır aşısı bulunamadı. tez vakitte inşallah.
 • biz ona hizmet edemeyiz diye utanmadan konuşan kadının kocasıgillerden belediye şoförlerinin yaptığı hainliktir.
  umarım bunu yapanların yakınları vasıta bulamayacağı bir durumda kalır da canları yanar. kırdıkları yerden sınansınlar. kendilerini kimin hizmetinde saydıkları da aşikar. sanki sıradan vatandaşı, işçiyi, öğrenciyi taşımıyor da makam şoförlüğü yapıyor haspalarım.

  otobüslerin boş geçtiğini görenler video kaydı alıp cimer'e yazmalı. cimer mevzuat gereği durumu belediyeye bildirir. belediye de bunları kendi zümrelerinden gelen yaptırımla, yani cimer'in talebiyle vurmuş olur.
 • türkiye'de var mı bilmiyorum. abd'de şirketler francaiselarını denetlemek için müşteri kılığında müfettiş gönderirler. bu müfettişler herhangi bir müşteri gibi hizmet alırlar ve standartları denetlerler. ibb'nin de böyle bir birim oluşturması, sürekli belediye hizmetlerini sanki vatandaşmışçasına denetlemesi gerekir diye düşünüyorum.
62 entry daha