şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bana hep denk gelen erkek.
    evet cok sanslı bir kadınım.

daha evvel hep oyle kafama gore kızdan kıza takılıyordum, ilk defa asık oluyorum la basladı;
    hep bir iki kızla aynı anda takılırdım, seni cok sevince herkesi salladımla devam etti;
    ucuncu askım beni en az seven adam, onda bi numara yok...
    sen benim hayatımın askı oldun, en cok seni sevdimle evlilige gitti;
    sana gercekten cok kıymet veriyorum, beni bin kızın arasına koysan bi sey olmaz, sana guveniyorum, sen de guven bana ile devam etti....
    seni gercekten cok seviyorum, herkes bir yana sen bir yana ve beni gercekten cok seviyorsun ile kapanıs yaptı.

sanslıyım.

sizi cok sevdim, cok ozel gozleriniz ve kalpleriniz var ve hayatıma guzellikler kattıgınız icin tesekkurler cok cok. :)
  • kısa vadede mutlu olacak, fakat orta ve uzun vadede maalesef acı çekecek erkektir. kadınların birçoğu - ki erkekler de aynı zamanda- kendini özel hissetmek ister. fakat bu istek karşılanmaya başladıktan sonra da bunu pek kaldıramaz, sıkılır ve de kendine değer vermeyen insana yönelir..

insan denen varlık maalesef böyle.. biz erkeklerde de durum farklı değil çoğu zaman. gözlerinde kaybolan, sırf gülümsemenle kalp ritmi hızlanan, sana aşık kadını bırakırız, nerde acı çektiren, hayatının anasını belleme potansiyeli olan kadın var, peşlerinde ömür tüketiriz.. var bu işte bir terslik, hadi hayırlısı..