şükela:  tümü | bugün
  • 49 liraya 30 dakika mantığıyla sürümden kazanan, ankara paris caddesinde bir psikiyatri merkezi.

edit: 59 tl olmuş.
  • enteresan bir isim tercihinde bulunulmuş. kurduğu merkeze özel madalyon isimi veren kişinin bilinçaltıyla çalışmak hayli eğlenceli olurdu bence. madalyon demek? hımm? hem de özel? ımm.
  • ankara kavaklıdere paris caddesi'nde yer alan, birçok psikolog ve psikiyatristin görev yaptığı, türkiye'nin en büyük psikyatri merkezinin adıdır.
    çok şık olan bu merkez oldukça pahalı olup, sgk ile anlaşmalı olduğundan, nakit 50-tl vermek suretiyle her vatandaşımız girip tedavi olabilmektedir.

kredi kartı kabul edilmez, vizite istenmez.

günümüz koşullarında hepimizin ihtiyacı olduğu göz önünde bulundurularak gidilmesi önerilir.
    çekinmeyin siz de bakın http://madalyonklinik.com/index.php

***editim ezelden gönlümde karıncalar : gün itibarıyla, sgk katkı payı 59-tl olmuştur. gittikten sonra "allah belanı versin kokoş" dememeniz için, duyurmayı bir borç bilirim.
  • bulgaristan büyükelçiliğinin hemen yanındadır.
  • hacettepe psikiyatri'den emekli hocalardan cengiz güleç'in de çalıştığı sosyete kurumu. bir çok kurumla anlaşmalarının olması bir yana, muayene olmak için öyle elinin kolunu sallayarak gidersen astronomik rakamlar vereceğin bir yerdir. sağlık sisteminin utancıdır. ama utanılacak olan halkımın bu tür yerlere mecbur bırakılması ve devletimin ben yapamadım bari yapandan satın alayım anlayışıdır.
  • dün sordum sgk'lı hastalardan alınan katkı payı 26 tl olmuş ama üç hafta sonraya gün veriyorlar ve görüşme süresi 30 dk.
  • veliler tarafından moda haline gelmiş kuruluş. öyle ki eskiden çocukları yönlendirmek için onca dil döktüğümüz veli insanları artık "aman ben de eksik kalmayım neme lazım, ister misin benim çocuk ileri zekalı olsun?" diyerek kendiliğinden gitmektedir. hayır gönderdikleri testin sorularını sırasıyla ezberledim, ayaklı test olarak başvurmayı düşünüyorum ya da saçmalıyorum sanırım ya. neyse burdan hasan'i öperim.
  • (bkz: cemile akdağ)
  • paranız bolsa mutlaka gidin. fayda sağlar mı derseniz en azından verdiğiniz paraya acıyıp belki zorlayarak kendinizi daha iyi hissedersiniz. veya tam tersi. ne bileyim.
  • yakında istanbul'da şube açacak olan psikiyatri merkezi imiş.