şükela:  tümü | bugün
 • izmir"in, ayrancılar ilçesinde faliyet gösteren hastane.
  medifema
 • izmir'in ayrancılar ilçesinde bulunan özelimsi hastane. doktorlarına ve fiyat politikalarına karşı bir sözüm yok ama çalışanlar tam devlet memuru gibiler. yahu özel hastaneye niye geldim ben ? sıra beklememek, düzgün muamele görmek v.s için. hasta kayıt kısmı tam skandal buranın. bir adet sarı saçlı erkek sesli abla, bir adet hafif toplu orta yaşlarda bir abla gördüm her gittiğinde ikiside kendi hallerinde hasta mı gelmiş, dünya mı yanmış koyver gitsin modundalar. o güzel yüzlü ama erkek sesli sarışın arkadaştan istirhamım sırada hasta varken yanına gelen arkadaşının işini öne alıp hastayı bekletme. profesyonel değildir özetle bu hastane ve çalışanları sevgili sözlük. fiyatları çok pahalı değil. çok paranız varsa gelmeniz gereken yer burası kesinlikle değil.

  edit: düşündümde az paranız varsa da gitmeyin lan buraya. ne işiniz var,gidin devlet hastanesinde de sıra bekliyorsunuz nasılsa. ordada kimse sizle ilgilenmiyor burdada .
 • normal şartlar altında önceki giydirdiğim entry'i editlemezdim ama, bir doğru tüm yanlışları götürdü. teşekkürler necati yağız hoca.
 • medifema hastanesine özgü değildir belki her hastane öyledir bilmiyorum ama şimdi aradım renkli dopler boyun şah damarı ölçümü için fiyat vermedi önceden fiyat veremiyoruz doktor randevusu alın çekilmeden önce kasaya gideceksiniz anca öderken görebilirsiniz dediler.internete göre de 150 ila 1500 lira arasında çeken yere göre değişir diyor.velhasıl gitmeyeceğim ki fiyat pahalı gelirse en azından 65 tl doktor muayene param yanmasın. kim önceden fiyat verirse oraya gideceğim
 • hayatımda gördüğüm en dandik özel hastane.

  göz için gittim, almak istediğim şey belliydi. almam gereken ilaçları da doktora kendim söyledim nitekim. bana yaptırdıkları dandik ötesi tüm aptal testlerin para koparmak olduğunu anlamayacak kadar konunun dışında olsaydım büyük ihtimalle endoskopiye, rektal muayeneye kadar gidiyordu iş.

  sonunda ne oldu? istediğim ilacı yazmamış doktor bozuntusu. sinirle çekip gittiğimden dönemedim de. başka hastaneden, başka doktordan randevu almak zorunda kaldım. lanet olsun sizin gibi hastaneye, doktorlarınızı süpürge satmaya çalışan mağaza görevlisine çevirmişsiniz.