şükela:  tümü | bugün
  • ekşisözlük seyrülsefer günlüğü
    29 nisan 2017

"çaylaklığın verdiği ezilmişlik hissiyle, hata bulma timi gibi çalışmaya başladılar. gülle gibi mesajlarını durduramıyoruz efendim.

moderasyon moderasyon, cevap verin, güverteden torpil yedik, su alıyoruz! filikaları indirmek için emir bekliyoruz.
  • sözlüğün bizleri düşünerek getirdiği uygulamayı bu şekilde kullanacak olan çaylak zaten uçurulsun gitsin.ancak aynı uygulama yazarlar için de geçerli olmalıdır.
  • küfür etmeden ziyade yazdıklarında görünmeyen girdileri bize mesaj yoluyla döşeyecekler. yanarım buna yanarım.

t: ekşi'nin bir an önce vazgeçmesi gereken değişikliğin getirileri.
  • okuduğunu anlama özürlü insanların dert yandığı tip.

ne yazmışlar açıklamada?

"çaylaklarla mesajlaşmayı da açacağız ve çaylaklardan mesaj almak istemeyenlere buna ilişkin bir seçenek de tabii ki sunacağız."

siz okuduğunuz bir satır şeyi bile idrak edemeyecek kadar salak mısınız? istemeyenler çaylaklardan mesaj almayacak deniyor, kapatırsın olur biter.

daha çok mesaj alayım da götüm kalksın diye bunu kapatmayacaksan gelecek mesajlara katlanacaksın. yok kapatıyorsan zaten bugüne dek nasıl gittiyse öyle gidecek, değişen bir şey olmayacak.
  • çaylak kızların da mesajlarını alacağımız için çok da dezavantajlı olmayan bir durum. biri bana sinirlenip küfür ediyorsa gerçekten çok hoşuma gidiyor ayrıca entry nick uyumu
  • çaylakların yazarlara mesaj atabilme özelliği sayesinde meydana çıkacak olan çaylak türü.

buyursun gelsin.

(bkz: ekşi sözlük'te mesajlaşmanın çaylaklara açılması)
  • çaylak kardeş şöyle dedi bana sebebsiz yere : ' ağzını kapat, aşağı akıyor.' seviye bu maalesef.
  • çaylaklardan mesaj alımını kapatma imkanı varken burada sızlanan yazar beyanıdır.
  • çaylak arkadaşlar da bilgi almak istediğinde rahatça mesaj atsın, düşüncelerimizi onlarla da paylaşalım diyoruz. fakat böyle giderse masum çaylaklar da mesaj atmaktan mahrum kalacak. insan neden elindeki fırsatı böyle kötü şeyler için kullanır ki?

küfürlerinizi içinizden hobi olarak edin, etmeyin demiyorum. ancak daha yazar olmadan bunca kişi sizi engellerse nasıl yazar olacaksınız? olsanız ne işe yaraycak?