*

• yakında sözlüğün en popüler kişisi olacaktır. iki fav almak için çaylak yağlayan tipler "üühühü çaylaklar küfür ediii" diye ağlamaya başlayacak.

(bkz: reserved)
  • ekşisözlük seyrülsefer günlüğü
    29 nisan 2017

"çaylaklığın verdiği ezilmişlik hissiyle, hata bulma timi gibi çalışmaya başladılar. gülle gibi mesajlarını durduramıyoruz efendim.

moderasyon moderasyon, cevap verin, güverteden torpil yedik, su alıyoruz! filikaları indirmek için emir bekliyoruz.
  • çaylaklardan mesaj almayı kapama seçeneği sayesinde fazla sorun olmayacaktır
  • küfür etmeden ziyade yazdıklarında görünmeyen girdileri bize mesaj yoluyla döşeyecekler. yanarım buna yanarım.

t: ekşi'nin bir an önce vazgeçmesi gereken değişikliğin getirileri.
  • okuduğunu anlama özürlü insanların dert yandığı tip.

ne yazmışlar açıklamada?

"çaylaklarla mesajlaşmayı da açacağız ve çaylaklardan mesaj almak istemeyenlere buna ilişkin bir seçenek de tabii ki sunacağız."

siz okuduğunuz bir satır şeyi bile idrak edemeyecek kadar salak mısınız? istemeyenler çaylaklardan mesaj almayacak deniyor, kapatırsın olur biter.

daha çok mesaj alayım da götüm kalksın diye bunu kapatmayacaksan gelecek mesajlara katlanacaksın. yok kapatıyorsan zaten bugüne dek nasıl gittiyse öyle gidecek, değişen bir şey olmayacak.
  • çaylakların yazarlara mesaj atabilme özelliği sayesinde meydana çıkacak olan çaylak türü.

buyursun gelsin.

(bkz: ekşi sözlük'te mesajlaşmanın çaylaklara açılması)
  • çaylak kardeş şöyle dedi bana sebebsiz yere : ' ağzını kapat, aşağı akıyor.' seviye bu maalesef.
  • bana hiç denk gelmeyen çaylak. sanırım futbol başlıklarında yazanlara küfür ediyorlar. 1 kere pepe'nin başlığına yazdım nick altıma saplantılı yazmış koduumun malı. allahtan futbol başlıklarına uzağım.
  • allah'ım ne kadar şaşırtıcı bir çaylakmış!

ben geri zekalı sözlük yazarlarıyla muhatap olmayayım, bana salak salak mesajlar atmasınlar diye takibim dışındakiler için mesajlaşmayı toptan kapattım, ama böyle bir ortamda halen elin çaylağının küfür etmesi yadırganıyor.

ya ne yapacaktı lan? "entryleriniz muhteşem, bilgi dolu, zaten ekşi sözlük de adeta bir bilgi hazinesi..." mi diyecekti? küfür edecek tabii ki... buranın yazarı ne ki, çaylağı ne olsun amk?
  • derhal vakit kaybetmeden savcılıga şikayet edilmesi gereken çaylaktır.

savcılık iki haftada kimliğini tespit edip talimatla ifadesini alır, bizim küfürbaz çaylakta ağlaya ağlaya sizden af diler.
hesabın var mı? giriş yap