şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başlık açıp kayıplara karışan ürkek bıldırcın edit:

kaçabilirsin ama saklanamazsın

(bkz: başlık entry ve nick uyumu)

sen olmamışsın ya.
  • bir beyaz türk ve ateist olarak nedense hiç denk gelmeyen yazarlardır. adamına göre değişiyor demek.
  • kürtleri ve alevileri kınamak gerekir.
    dokuz sülale türk ve sünni kökenli benim gibi insanlara laf etmeyip niye sadece defolu insanlara laf ediyorsunuz.
    bu bir tür ayrımcılık değil mi?
  • kürtler ve alevilerden küfür yiyen defolu yazar beyanı
    (hiç denk gelmedi, argo içerecek ama (bkz: öyle göte böyle yarak))
  • bi tane örnek göster lan sana gelen tehdit mesajını ve cevaben yazdığın açık adresini. öyle maraş falan değil. kapı numarasına kadar göster madem o kadar delikanlısın.

t: defosu belli insanı tehdit ettiği öne sürülen insanlar.
  • adam mesaj atarken ben kürt hohoho hehey yada ben alevi heheheh hooo diye mi atıyor. nereden anlaşılıyor alevi veya kürt olduğu?
  • beni de az önce bahçeli'ye hain dediğim için ilgili makamlara şikayet etmekle suçlayan oldu. çok korkuyorum sayın seyirciler...
  • cok sayin amina koydugum muhafazakar sunni turk "bu ne kadar ayrimsa boyle" halki kin tahrik nefret soylemi, kutuplastirici, etnik ve mezhepsel ayrim yapip insanlarin bam telinr bastigin icin olabilir mi ?

tck ya gore suc olan soylemlerdir.
  • maraşa para verseler gitmem adam adres veriyor dayak yemek için mk malı ya.kalacak yer yol artı sigortaya gelirim adres ver piç adsafassafa
  • dibine kadar bembeyaz bir türk olarak söylüyorum, hayatımın hiçbir döneminde bir kürt ve alevi ile sorun yaşamadım aksine iki tarafla da çok iyi ilişkiler kurdum. terörist ve mezhep faşistleriyle kürt ve alevileri her zaman ayrı tutmayı başarabilmişimdir.