şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çorlu omurtak caddesi'nde açılan güzel ve çok temiz hastane.
  • çorlu şifa hastanesinin en dişli rakibi olan hastanedir.
  • çok iyi hastane. çorlu'daki en iyi hastane diyebilirim. sanırım her branştan doktor var. hastanenin odaları, kantini, bekleme yerleri vs. her yeri çok güzel yapılmış. dermatoloji, göz ve jinekoloji bölümlerine işim düştü. tüm doktorlar çok güler yüzlü ve ilgililer. özellikle jinekoloji bölümündeki seyhun bugay inanılmaz ilgiliydi.

güzel de bir internet sitesi yapmışlar. buradan ulaşılabilir.
  • çorlu'da bir süre önce açılan başka bir özel hastane.

özel mözel ama allah düşürmesin diyorum malesef. zira acile gelen felçli bir hastayı -ki kırık çıkık şüphesi olan biri- röntgen masası mı denir bilmiyorum işte o platforma hastanın kendisinin çıkmasını bekleyen röntgen uzmanları var. zira o platform inebiliyormuş böyle durumlar için. şikayet ettiğinizde de dönüş falan da olmuyor. ha çorlu'da başka nereye gidicez diyorsanız hasta olmayın derim. devlet hastanesinde hiç kimsenin "birader sen niye bu sedyede yatıyorsun" diye sormadan 1 gece geçirmişliğim, bir diğer çorlu'nun güzide özel hastanesinde de teşhis dahi konmadan ısrarla nedeni bilinmeyen bir aciliyetten dolayı ameliyathaneye alınmaya çalışılmışlığım var.
  • sağlık konusunda sıkıntı yaşamadığımız hastane hakkını yiyemem. tabi bu durum doğum ve çocuk hastalıkları için geçerli.
    ancak şunu söyleyebilirimki kesinlikle pazarlık yapın. 2000 tl lik doğum masrafını 1000 tl ye bir kaç defa çocuk için kaldığımızda da 700 tl lik faturayı 300 gibi rakamlara indirdim. bu arada fatura dediysem hiç bir kalmalı gittiğimde fatura görmedim. o yüzden özel sigortanız yoksa yada kapsamıyorsa kesinlikle pazarlık yapın. bu kıyağımıda unutmayın... yarı yarıya paranız cebinizde kalsın.
  • basit bir mide ağrısına röntgen idrar ve kan tahlili isteyen soyguncu hastane.
  • çorlu'nun en iyi özel hastanesi bu aralar. hem binası olsun hem araç-gereci, alet-edavatı olsun, hem de doktorları ile bir numara. (bkz: cengiz uyar)
  • fatura kesme konusunda ciddi isteksiz davranan hastanedir.

maliye bakanligi hasta yatislariyla faturalari karsilastirsa iyi olur.
  • istanbuldaki açılacak olan hastanenin reklam filmini seslendiren kişiyi öyle bir seçmişler ki ; adam hastalıktan ölüyor sanarsınız.. burnu dolöuş akıyor iğrenç bir ses tonu ! gitmeden miğdemi bulandırdı. gidecegim varsa da gitmem bu virüs yuvasına..
  • istanbulda da açılan fakat yeri konusunda hatalar yapmış hastane.