• senin de zamına koyarım, senin de zamına koyarım. hepinizin zamına koyarım. toprağın bol olsun levent kırca.
  • %15-20 arası bekliyorum.
  • asgari ücretin bir tık üstünde verilen rakamdır geneli
  • biz şirketin deniz işletmeleri bölümü olarak %25'i koyduk cebe, asgari ücret zammına bağlı olarak aradaki fark kapanacak olursa ilavesini'de yapacaklar seviyorum şirketimi be.
  • zam beklerken işimizden olduk. şirket kapandı. tazminatları da alamıyoruz. aramızda izin paralarını alamayanlar bile var. müşteri iadeleri de ödenmedi. binlerce insan mağdur. zam falan alırsanız şükredin arkadaşlar. işinize sahip çıkın bu dönemde. ilerleyen dönemlerde çok zor olacak.

şu an bir cafeye girdim çalışıyorum.

not: 1v1y.com
  • 28 aralık 2017 - 1 amerikan doları = 3,72 tl
    07 aralık 2018 - 1 amerikan doları = 5,35 tl

alım gücü oranının düşmemesi adına tüm ülkede özel, devlet farketmeksizin zam oranı en az %42 kadar olmalıdır.

adım baran, 14 yaşındayım
  • otomotivdeki çoğu şirkette ortalama yüzde 20 civarlarinda olduğunu ögrendigin zam. üstünü yapan veya ara zam yapmış olan sirketler de var.
  • şu anda 1603 tl asgari ücretle çalışan personelimin maaşı asgari ücret 2000 tl olursa yaklaşık %25 artmış olacak. 1850 tl maaş alan personellerime de %25 zam yaparsam ben evin yolunu bulamayacağım. e herkesi asgari ücrete fikslemek de yakışık almayacak. kimseyi hayal kırıklığına uğratmak ya da madur etmek de istemiyorum. ne yapacağımı, nasıl yapacağımı bilemediğim, işveren yazarlardan fikir beklediğim zam oranıdır.
  • yazık ya durumunuz çok zor üzüldüm valla...
    işçiler kardeş patron kalleş...
  • % 6 ile zammın dibine vuran bana dibin kendisine ne zaman vuracağımı merak ettiren zamdır.
hesabın var mı? giriş yap