şükela:  tümü | bugün
  • var olan bir durum. bu özel sigortalılar sırf ücretsiz veya düşük ücretli tedavi gördükleri için kulağı iki dakika çınlasın kulak burun boğaza, iki geğirsin dahiliyeye, gözü seğirsin göz doktoruna çıkar. üstelik özel hastanede.

kardeşim sigorta sana tedavi hakkı verdi diye sömürmek zorunda değilsin, sgklı olsan gidecek miydin özel hastaneye? donanımhaber ölücüleri en azından işine yarayan ürünleri takip ediyor, yaramasa da yükseğe satabileceklerini alıyor senin eline geçen hiçbir şey yok. haa bana giren çıkan yok ama doğru bulmuyorum.
  • geçen rahatsızlandım ve bir özel hastaneye gittim. yavşaklar acilden bile geçiyorlar. o zamanlar ezik bir sgk üyesiyim tabi. neyse efendim muayne ücreti dediler çaaat 80 lira. neyse tamam al bakalım dedik girdik içeri. sonrasında doktor size bir serum verelim ve kan alalım dediler ben sandım koldan alacaklar amk. çaat dedi 250 lira. size yemin ediyorum feleğim döndü hastanede amk. ama daha çok rahatsızlandığımı belli etmemek için 'hahayaha iyiyim iyi sağolun hocam iyi geldi bu kan alma işi" diyerek oradan uzaklaştım.

velhasıl gidip özel sigorta yaptırdım kendime. aynı işlemlerin hepsini 20 liraya yaptırdım aynı yerde biliyor musunuz? kanı götümden değil kolumdan aldırdım bu sefer ama.
  • sağlık sigortam var ve senede 2 kere anca kullanıyorum.

çevremden de gördüğüm kadarıyla, herhangi bir konuda olayın bokunu çıkartan inanlar hariç, lüzumsuz kullanıldığını düşünmüyorum. (evet evet, bedava dinamiti bir tarafına sokanlardan bahsediyorum)

önerme çok doğru değildir.
  • yoğun seks yaptığımız için bakım gerekiyor. o nedenledir.