• hanım ve bir arkadaşımla tarabya otelinde bir kahve içelim dedik. bu kardeşlerimizin mezuniyeti varmış burada. kenan doğulu'yu çıkarmışlar. biz lisede bu zamanlar test çözmekten başka bir şey bilmezdik. kenan doğulu şehire gelse onbin adam izlerdi.
    hayatta bazı farkları kapatmak için gerçekten çok efor harcamak lazım.
  • yanlış anlamadıysam lise giriş senesinde 3 kişiye tam burs verdiklerine göre kabul ettiği öğrenci sayısı bir düzine falan.
  • ekşi sözlüğün benim entryimi sattığını anladığım başlıktır. ah moderatörler, kimden nasıl paralar alıyorsunuz acaba. belki bu entryimi de, bana fark ettirmeden sinsice satacaksınız.

bu okulda öğretmen olan bi arkadaşım vardı. okuldan ayrıldı. ayrıldığı için abartmıyorum, 2-3 ay son maaşını alamadı. sonra öğrendik ki, onun gibi maaşlarını alamayan başka öğretmenler de varmış ve okul sürekli sallayıp, ödemek istemiyordu. neyse internette bu durumu duyurmalarına yardım ettik. ben de yazar olduğum için, buraya entry girdim.

aradan yıllar geçti, bugün aklıma geldi acaba ne oldu o entry diye. başlığa girdim ve kaldırılmış. ne bi bildirim geldi bana, ne de başka bi şey. öylece kaldırılmış. bu adilik ve satılmış sözlükçüğüm. bunu yapmana izin veremem. aklıma geldikçe, bu başlığa yazmaya çalışacağım. ve muhtemelen siz de beni, çaktırmadan silmeye devam edeceksiniz bu başlık özelinde.

çünkü çok iyi paralar dönüyor değil mi, bu okulun yıllık parasını karşılayan o kadar az aile var ki, inanamazsınız. direkt uk eğitimine hazırlıyorlar. yaptığınız okul şeylerini eleştirmiyorum. asla. ben kendinizi güçlü sanıp, kendinizde her şeyi yapma hakkı görmenizi eleştiriyorum.

ama benim entryimi satarak, silmemelisiniz bence. bi sonraki adımınız ne olacak acaba bu entryi silmek dışında, beni yazarlıktan atmak? ne kadarını satın alabiliyorlarmış bakalım. ve çoktan ekran görüntüsü aldım, eğer silerseniz sizi çok büyük bi ifşa bekliyor olacak. digital pazarlamaya 10 yılımı verdim ve inanın bana iyi tanıdıklarım ve yöntemlerim var. 2 dakikada bir, hakkınızdaki hashtag'e botlar tarafından tweet atacak yazılımcılar tanıyorum. will see.
  • ilginç bir okul.. sanırım a level ingilizce eğitim veriyorlar
  • cambridge anlaşmalı olarak tarabya da açılan ve ingiliz eğitim sistemiyle eğitim veren özel lise.
  • enteresan bir tanitim anlayislari var*.
hesabın var mı? giriş yap