şükela:  tümü | bugün
 • geçenlerde sözlüğün yeni selebritisi ıssız adam isimli, evet beni de zırlatmış, kendisini burnumdan getirtmiş filmini izlerken aklımdan geçti bu adamlar..

  günlük hayatın sıradan akışına karşı koyabilmek için kendilerine bir nefes alabilecek ortam arayışında olup, bu ortamı da bulan ve tutkuyla bir zevke bağlanan adamlar, kesinlikle çok sempatik ve nasıl diyor siz yeni nesiller, çekici oluyorlar...

  maketçiler, koleksiyoncular müzik aleti çalanlar gibi gibi gibi mesela..
  ufak bir beyin jimnastiği ile neden bu kadar çekici olduklarını buldum sözlük..
  açıklıyorum:

  herhangi bir şeye bu kadar tutkuyla ve vazgeçmemecesine bağlı olabilmesi bir erkeğin, kadın için kesinlikle umut kaynağı...

  bir 45 lik plaka yıllardır aynı hevesle yaklaşabiliyorsa bir adam, heyecanını yitirmiyorsa bu ne işareti verir kadına?

  evet bildiniz..
  plağa bağlanan adam, bana da bağlanır!
  üç beş makete bunca tutku duyan adam, beni kimbilir ne tutkuyla sevecektir!

  işte gizliden gizliye aldığımız bu sinyaller yüzünden, özel zevki olan adamları beğeniyoruz hanımlar..

  şimdi sırada, corciden makyaj hileleri ve ender saraç'ın muhteşem yosun maskesi tarifi var..
  bizden ayrılmayın.
 • 1 arabadan oluşan model araba koleksiyonum, 8 adet yapılıp yapıştırılmış puzzle, 4 araçlık transformers setim, 25 litrelik akvaryumum ve közde pişirilmiş türk kahvesi eşliğinde içtiğim sigara ile içine beni de alan adamlar topluluğu. (/msg) (evet tuş bu)

  edit : en önemlilerini yazmayı unutmuşum, penguen ve uykusuzun tüm sayıları + fırat ın kitabı. (fırat diyorum bak)
 • adi uzerinde ozel oldugu icin kadin gibi genel bir zevkle ilgilenmeyen ilgi konulari daha entresan seyler olan kisilerdir. (bkz: pis pis siritmak)
 • yakin bir zamanda ozel hayatina giren kadinlar tarafindan o ozel zevklerinde icine edilecek adamlardir.*
 • kadınların dengesizliklerini anlamamız için yukarıdan gönderilmiş adamlarmış. lan arkadaş, birincisi "özel zevk" nedir lan?! bırakın bu magazin ağızlarını. bir 45lik plağa bağlı olmakla bir futbol takımına bağlı olmanın farkı ne o zaman? madem bu bağlılık iyiye işaret, takıma bağlılıktan niye irite oluyorsun demezler mi adama? özel zevkmiş. sevsinler sizi.
 • (bkz: don t feed the troll) *

  pit stop'tur efendim. zevklerinden birine daldığı anda terkedilmeye mahkumdur.

  (bkz: o da beni ihmal etmeseydi)
 • özel zevkleri olduğu için özel olması gerekmeyen, etrafınızda milyonlarcasını görebileceğiniz adamlardır. tyler durden bu konuda bizleri şu sözlerle uyarmaktadır; you are not special. you are not a beautiful or unique snowflake. you're the same decaying organic matter as everything else.
 • bu özel zevk, "çekil lan önümden, ofsaytı göremedim senin yüzünden" boyutundaysa, e haliyle kusura bakmayacaksınız, bahsedilen "özel zevkli" adamlardan değilsiniz..
 • ozel zevkleri icki koleksiyonu olup bunlarin sadece siselerini biriktirebilen tipler her zaman itici olmaya mahkumdur. ornek olarak "pis alkolik herif gene mi iciyosun su zikkimi vidi vidi..." , " yahu hatun bi ozel zevkimiz var bir kerede icine etme".
 • belli donemlere ( vintage, circa, retro ) ait mekanik * saat, (oyuncak, hesap makinesı, elma soyma makinesı v.s.) koleksiyonu yapan, muhtemelen asgari ücretle geçinmeyen er kişi.