• geçenlerde sözlüğün yeni selebritisi ıssız adam isimli, evet beni de zırlatmış, kendisini burnumdan getirtmiş filmini izlerken aklımdan geçti bu adamlar..

günlük hayatın sıradan akışına karşı koyabilmek için kendilerine bir nefes alabilecek ortam arayışında olup, bu ortamı da bulan ve tutkuyla bir zevke bağlanan adamlar, kesinlikle çok sempatik ve nasıl diyor siz yeni nesiller, çekici oluyorlar...

maketçiler, koleksiyoncular müzik aleti çalanlar gibi gibi gibi mesela..
    ufak bir beyin jimnastiği ile neden bu kadar çekici olduklarını buldum sözlük..
    açıklıyorum:

herhangi bir şeye bu kadar tutkuyla ve vazgeçmemecesine bağlı olabilmesi bir erkeğin, kadın için kesinlikle umut kaynağı...

bir 45 lik plaka yıllardır aynı hevesle yaklaşabiliyorsa bir adam, heyecanını yitirmiyorsa bu ne işareti verir kadına?

evet bildiniz..
    plağa bağlanan adam, bana da bağlanır!
    üç beş makete bunca tutku duyan adam, beni kimbilir ne tutkuyla sevecektir!

işte gizliden gizliye aldığımız bu sinyaller yüzünden, özel zevki olan adamları beğeniyoruz hanımlar..

şimdi sırada, corciden makyaj hileleri ve ender saraç'ın muhteşem yosun maskesi tarifi var..
    bizden ayrılmayın.
  • 1 arabadan oluşan model araba koleksiyonum, 8 adet yapılıp yapıştırılmış puzzle, 4 araçlık transformers setim, 25 litrelik akvaryumum ve közde pişirilmiş türk kahvesi eşliğinde içtiğim sigara ile içine beni de alan adamlar topluluğu. (/msg) (evet tuş bu)

edit : en önemlilerini yazmayı unutmuşum, penguen ve uykusuzun tüm sayıları + fırat ın kitabı. (fırat diyorum bak)
  • - ütü yapmak,
    - çamaşır yıkamak,
    - bulaşık yıkamak,
    - dünya mutfağından yeni lezzetler denemek,
    - hiç beklenmedik anlarda sürprizler yapmak,
    - temizlik yapmak,
    - yüzbin şarkılık mp3 arşivi,
    - onbin filmlik divx arşivi,
    - kırmızı ağırlıkta olmakla beraber geniş bir şarap koleksiyonu,

gibi yenilenmiş, gelişmiş özel zevklerimle tekrardan aralarına katıldığım adamlar grubu. bir sevgililer gününü daha yalnız geçiremem. bu entry de işe yaramazsa daha da sozluge gelmem.
  • halk arasında bu sınıfın en üst seviyesinde olanlara sefa pezevengi denir.
  • anladığımız kadarı ile ilişkilerde kadının istediği şeyleri uyguluyorsa özel zevk sahibi olabilen adamlarmış

yani adamın özel zevki sana uymazsa o özel değildir.

adamın özel zevki mesela önüne gelen kadınla düşüp kalkmak ise sizin tercih edeceğiniz bir zevk olmadığı için otomatik olarak o adam kadınları etkileyebilen özel zevk sahibi birisi olmuyor. kısaca pezevenk olarak adlandırılıyor.
    yahu şu adamları zorla bir sınıfa sokmaya çabalamayın. açık açık "benim istediğimi yapsın o kadar yeter" deyin.

"özel zevki ne"
    " maket arabalarla ilgili"
    " ah mükemmel çok özel zevk sahibi bir adam bayıldım"

" özel zevki ne"
    " fırsat buldukça şehir dışında bir arazide göt şaplatıyor"
    " bu nasıl zevk! en azından ben sevmedim"

benim de raptiyeli telli arabam var. oldu mu?
    olmadı tabi.
  • yakin bir zamanda ozel hayatina giren kadinlar tarafindan o ozel zevklerinde icine edilecek adamlardir.*
  • kadınların dengesizliklerini anlamamız için yukarıdan gönderilmiş adamlarmış. lan arkadaş, birincisi "özel zevk" nedir lan?! bırakın bu magazin ağızlarını. bir 45lik plağa bağlı olmakla bir futbol takımına bağlı olmanın farkı ne o zaman? madem bu bağlılık iyiye işaret, takıma bağlılıktan niye irite oluyorsun demezler mi adama? özel zevkmiş. sevsinler sizi.
  • tornadan çıkmış gibi ortalıkta tektip gezen, kişisel gelişimini magazin medyasından sağlayan hanım kızlarımızın, bir takım adamlara biçtiği paye. iddia ediyorum, eğer ki bir adama özel zevk sahibi sıfatını uygun gören bir hanfendiyle biraz konuşursanız, kendisi bir erkekte aradığı özellikleri şöyle sıralayacaktır size: "yani ben erkekte önce ayakkabılara ve ellere bakarım, çünkü ayakkabısı ve elleri bakımlı olan bir erkek kalitelidir!" kaliteli insan diye bir şey var lan bunların jargonunda. ve tam olarak formülize edilebilmiş değil. ne yana çeksen geliyor. az gelişmiş ülkenin taze soğanları ya.
  • adi uzerinde ozel oldugu icin kadin gibi genel bir zevkle ilgilenmeyen ilgi konulari daha entresan seyler olan kisilerdir. (bkz: pis pis siritmak)
  • closer filminin çok pis dayak attığı adamlardır.
hesabın var mı? giriş yap