şükela:  tümü | bugün
  • internet uzerinden alisveri konularinda eksiklerini bilmelerine ragmen bir cok kez uyarilmis ancak onlem almamis magazadir. ancak oradan alisveris yapmis ve hala yapan biri olarak tavsiyem eger ankara'daysaniz araba koltugu, puset gibi magazalarinda yuklu fiyata satilan esyalari ulus konya sokaktaki merkezlerine gidip %35-40 daha ucuza alabilirsiniz. sonucta bu markalari ankara'ya getirip mothercare, premaman gibi magzalara dagitimini yapanlar da onlar. cocuk buyutenler icin siddetle tavsiye edecegim bir magazadir.
  • sadece ulustaki şubesinde değil söğütözündeki şubesinde de (akp binasının çaprazında kalıyor) sıkı bir pazarlıkla muadili olan joker, e-bebek gibi yerlere göre en az %20 indirimli alışveriş yapılabilecek yerdir. cebinizde nakit para gibi bir kozunuz da varsa pazarlıkta sonuna kadar diretebilirsiniz, emin olun onlar satmadan sizi bırakmayacak, siz almadan oradan çıkmayacaksınız..
  • kredi kartı ekstremizden adı hiç eksilmeyen bebek mağazası. candır gerçekten. e-bebek filan fasa fiso. (zaten e-bebek benim için yurt içi kargo kıvamındadır) çalışanlar bilgili, ilgili, kibar, sabırlı... mağaza (söğütözü şubesi) ferah. fiyatlar hakkaten uygun. başka hiçbir yerde indirimde bile bulamayacağınız fiyatlara rastlayabilirsiniz. bir de kampanyaya filan rastlarsanız oohh miss!! aklınıza gelebilecek her şeyi bulabilirsiniz burada. (mobilya dahil) başka şubelerini bilmiyorum ama söğütözü şubesi bal kaymak.

    ekle: tanımam etmem. ortak değilim. sözkonusu yavrular olduğunda "yolma" çabasını abartan firmalara gıcığım. hepsi bu.