şükela:  tümü | bugün
  • evet 1 yıl içinde 25'den fazla kişiye dava açtım 23'ünü kazanıp diğerleri takipsizlik ile sonuçlandı.

edindiğim tecrübeye göre, özel mesajdan bana küfür edenleri şikayet ettikten sonra yaşadığım olaylar. %90 babaları arıyor, ''ya internet benim üzerime, bizim çocuk etmiş sen etme falan'' tarzı muhabbetler dönüyor, ben de tabi ki kabul etmiyorum ve dava devam ediyor.

ekşi sözlük yazar yaş ortalaması son 2 sene içinde %100 düşmüş, şuan 16-20 yaş aralığı cirit atıyor ve çoğu bu sözlük formatı ve kalitesine uygun değil.

yazar alımları neden bu kadar basitleştirildi, neden bu kadar aktroll dolduruldu, bunlar hakkında oturup konuşmak lazım, yukarılardan bir baskı mı var?
  • ezigin tekidirler. sanki cok sey biliyormus gibi yazar aslinda zircahilligini ortaya cikarir. bunlarin icinde birde ''sana fena basmis'' gibi laflar eden serefsiz ezikler var ki sanirim kucukken toplari insaata kacanlardan bu farecikler hala bunun acisini yasiyorlar.bu ezige gulemiyoum bile aciyorum.cunku tek yapabilecegi klavyede böyle yazmak baska birsey degil.
    bu tip hanzolara cevap vermemek en guzeli. yanit verirsen kendisini adam filan sancak beyinsiz.