şükela:  tümü | bugün
  • ders almak ve ders vermek isteyenler için çok faydalı bir site.

http://www.ozelders.com/
  • çok güzel düşünülmüş işlevi yüksek nitelikli site. yalnız ben burdan piyano dersi verdim diyelim, e vergi ödemedim? ileride sorun yaratmaz değil mi? hukukçular yardım.
  • ders verenlerin profillerinde yaşadığı yer, yaş, medeni hal, verdiği ders, saat ücreti, tecrübesi ve bunun gibi birçok bilgi bulunduğu halde ders almak için görüşmek isteyenlerin bu bilgilere hiç bakmadığını düşündüğüm güzel site.
    ingilizce ve almanca özel ders için saati 30 tl yazdığım halde ders verdiğim öğrencinin annesi saatine 10 tl verdi de oradan biliyorum. 10 tl lan. kadını çok sevdim, e malum öğrenciyim de o yüzden ses çıkarmadım artık napayım.
  • tasarımı biraz korkutucu olan site para vermek içimden gelmiyor o derece
  • bir an için oz ihtiyar heyeti'nin web sitesi sandığım adres.
  • gayet faydalı bir site.

yalnız ben de tasarımını hiç iç açıcı bulmadım.

daha sade ve kaliteli bir tasarım ile potansiyel müşteri/öğrenci kitlesi arttırılabilir.

eğer site sahibi arkadaşlar beni duyuyorlar ise, gayet uygun bir miktar karşılığı sitelerine güzel bir tasarım yapılır ehehe.
  • makul fiyatlara tasarımlarını "muazzam" seviyeye getirebileceğim site
  • bazı dersler ve sınav hazırlıkları için gayet makul fiyatlar içeren özel ders almak ve vermek için güzel bir site.
  • "ders veren kişi" olarak kaydolduk bakalım. ancak çok uygun öğrenci profillerine premium üyeliğimiz olmadığı için ulaşım sağlayamıyoruz.

oğlum çok fakiriz be:(
  • ders almak isteyenleri bilmem de ders vermek isteyenler için bildiğin para tuzağı.