şükela:  tümü | bugün soru sor
 • n11 gittigidiyor gibi sitelerde saat satan izmirli firma.

  firmaya sattığı saatler ile ilgili bir soru sorduğumda 780 tl lik ürünü anında 1000 tl ye çıkartmıştır.
  böyle de küçük esnaf ayak oyunlarını yapmaktadırlar.
 • evlenmek üzere olan, bu nedenle bir saat alma niyetiyle buraya başvurmuş pampamı rezil ayak oyunlarıyla mağdur etmiş bir firma. şöyle ki;

  "04 mayıs 2018 tarihinde ozensaat.com internet sitesinden ödemesini yaptığım orient fdb0c003b0 model otomatik kol saatinin, 09 mayıs akşamı halen daha “onay bekliyor” görünmesinin ardından 10 mayıs’ta telefona sarıldım, banner’da 2 telefon var, biri kapalı diğeri açılmadı. iletişim linkine geçtim, orada da 2 telefon var, birine ulaşabildim. adını belirtmeyen biri “siteden siparişlerle seher hnm ilgileniyor” dedi, “seher hanım’a nasıl ulaşırız” dediğimde telefonu verdi. seher hnm’ı defaatle aradım, öğleden sonra konuşabildik. “sizin siparişle ilgili muammet bey dönüş yapacak” diyerek telefonu kapadı. muammet özen aramadı, yüklendim tekrar önce seher hnm. sonra muhammet bey’le konuştuk. “o saat stoğumuzda yokmuş, son iki mağazaya da soracağım, 2 saate ararım” dedi, aramadı. 11 mayıs sabahı aradım “alternatif bir saat verelim” dedi, “sitenizde hala stokta görünüyor saat” dedim, “kardeşim” dedi “olsa niye vermeyeyim”
  iade talebi yaptım. sonuçta, temin etmedikleri bir saat için 625 lira ödeme yapıp günlerce bekledim ve şimdi paramızı taksit taksit geri alacağız.
  kemeraltı esnafı bitmiş azizim."