• bir hakan arıkan klasiği.jaja 40 metreden atmıştı,sanırım bu sefer 50 metreden yedi.

kendini geliştirmesi güzel.
  • kulakların ercan taner yorumlarını aradığı gol olmuştur.
  • maç sonu röportajında söylediğine göre çocukluk hayalini gerçekleştirmesini sağlamıştır.

ilk denemesini 4 yıl önce ankaraspor forması altında şükrü saracoğlu deplasmanında volkan demirel'in koruduğu kaleye yapmış ancak top üstten auta çıkmıştır.futbol kariyerindeki 2.denemesinde gerçekten muazzam bi görüş ve şut tekniği ile golü yapmıştır.

dün ilk 11 çıkmasını maçtan evvel sorgulamıştım kendimce ancak attığı ve çizgiden çıkardığı1er golle maç boyunca oyun içinde çok etkili olmasada maçın adamı olmuştur.
  • artık orta sahada top ayağındayken oralardan iyi vurur tabirini hetmesini sağlayan güzel bir goldür.

sahalarda ender görülebilecek tarzdadır ve hafızalarda yıllarca yerini koruyacaktır.
  • (bkz: #25790920)

şakası bi yana, cidden fantastik bi gol. tebrikler özer.
  • babama karsi beni cok mahcup eden goldur. dondum adama tam da aykut hoca niye israr ediyor bu adamda, tamam kumasi iyi ama olmuyor be baba iste gorememis mi bunu dedim, on on bes saniye sonra sus lan yarraamin kurma kolu dercesine bu golu atti. utancimdan dakikalarca konusamadim lan senin bu yaptigin insanliga sigar mi ha ozer sigar mi? benim su an kalbim, icimde ates var ozer uzuyosunuz beni.
  • orospu çocuğu elektrik kesintisi sebebiyle canlı izleyemediğim goldür.
  • ileri derece astigmat hakemin ve oyundan zevk almayı çoktan unutmuş fanatiklerin yüzünden arka planda kalmış goldür. ben şahsen oradan şut çekilince kaleye bile gitmeyeceğini düşünmüştüm başta, zira arada zibilyon tane herif vardı ve birine çarpmaması mucizeydi. fakat zivot je cudo kuralları burada da işledi ve efsane bir gol izledik neticesinde. digiturk de bu golü tanıtımlarında sık sık kullanacaktır artık, hava şartlarından dolayı yayını kesmek zorunda kaldığı bir maçta atılmasına aldırmadan.
  • prekazi'nin monaco'ya attığı efsanevi gol'e nazire yaparcasınadır. o gün prekazi florya'dan vurmuş ve mecidiyeköy'de mukim kaleci ancak topu ağlarında görmüştü. özer ise topa antrenman bitimi istanbul samandıra'dan vurdu ve mersin'deki kaleciyi havada avladı. güzel gelişmeler bunlar. netcede insanlığın daha alacak çok yolu olduğunu anlıyoruz.
  • onemsiz bir gol; sanki real madrid'e atti a.k... sene olmus 2011 ne idmani, ne yurdu; pft.

golden bile sayilmaz.
hesabın var mı? giriş yap