şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da ingilizce derslerine denk geldiğim ingilizce öğretmeni. kendimi disiplene edebilir ve kesintisiz takip edersem işe yarar diye düşünüyorum. anlatım dili olarak beni yakaladı. daha önce iki kere ingilizce kursuna, üç kere de evde düzenli çalışmaya ara verdim. bu sefer ne olacak bilmiyorum, duruma göre düzenlerim.

    www.konuanlatımı.com (evet türkçe domain, sözlük bile hazır değil buna.) ve ingilizce eğitim videoları diye bir kanalı var. bir de geçen kanalı arayıp bulamadığımda fark ettim ki kanalını kapatmışlar, yeni kanal açmış kendileri.
  • kendisini 1997 senesinde oluşturduğumuz forumumuz.com dan tanıdığım, mütevazi ve cana yakın insan. ingilizce dersleri verdiği youtube kanalı ve internet sitesi bulunmaktadır. hep böyle yüce gönüllü kal e mi :)
  • youtube kanalı ve konuanlatımı sitesi aracılığıyla ücretsiz ingilizce eğitimi veren, mükemmeliyetçi bir karaktere sahip olduğunu düşündüğüm, öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran eğitmen. youtube kanalındaki yüz videoluk oynatma listesini bitiren ingilizce sevdalısı kişileri, anlatım tarzıyla oldukça şaşırtacaktır. olağanüstü bir emek harcadıgı her videosunda, kalitesiyle kendini diğer ingilizce eğitmenlerinden bir adım öne çıkarıyor. bonus olarak, her videonun altında, videonun içeriğindeki konuşma metninin pdf dosyası halinde indirme linki de mevcuttur. tüm pdf dosyalarını indirip kitap haline getirmek çok yararlı oluyor.
  • kendisi 3 kuruşa 5 köfte veren ingilizce hocasıdır. uslubu o kadar güzel ki, bir ders bitince bir sonraki derse geçmek istiyorsunuz. adam resmen bıkmadan usanmadan bir iş modeli yarattı. ( helal olsun sana hoca) internette bölük pörçük bulunan ve bir çoğu sıkıcı ingilizce eğitim videolarının aksine, kendine has üslubu ile tertipli düzenli ne yaptığını bilir bir şekilde 100 video yaptı. hemde ücretsiz.

    bu adamın yaptığının yarısını yapan paralı site yok. sen hesap et bu adamın neyi başardığını.
  • youtube'da denk geldiğim ingilizce eğitim videolarındaki ince işçiliği ve titizliği görünce büyük saygı duyduğum adam. helal olsun. bu ülkeyi böyle insanlar ileri taşır ancak.