şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sari sakallara sahip olup olmadigini bilmedigim bir muzik insani. ayrica (bkz: ozgunay unal) (bkz: azi disi kerpeteni) (bkz: kent fm) (bkz: genc radyo) (bkz: hur fm)
 • kronik elemaniydi bu. bir ara kramp ile çalismisligi da var..
 • bu adamın kendisi kronik'tir. annihilator'dan jeff misali o ölmediyse kronik de hep vardır. tek o yeter. gerekirse tüm enstrümanları çalar. ilk kez 90 senesinde tanıdım kendisini. liseden yeni mezun bir rocker idim. kendimize gitar alırken onun washburn'unden etkilenmediğimizi söylersem yalan olur. şu aralar ne yapar bilemem, en son iki sene önce karavan'da görüştük. severim kendisini...
 • kronik grubuyla başlayıp, uzun yıllar büyük bir istikrarla sürdürdüğü müzik yaşamına, bu aralar kramp grubuyla devam eden takdir edilesi müzsiyen. sabırlıdır, çalışkandır, yeteneklidir, içki sigara ağzına koymaz ama en önemli özelliği yakışıklı olmasıdır tabi ki.
  özer sarısakal, sakın bi yere kaçma, hep sahnelerde ol.

  (bkz: olabilir miki)
 • benim için doksanların başı neredeyse bu adamla alakalı işleri takip ederek geçti; asla kaçırmadan dinlediğim azı dişi kerpeteni, kaset katili walkmanimde yüzlerce kez dinleyip parçalama noktasına getirdiğim endless war albümü... aradan 17 sene kadar geçti, 2010 falandı, kendisini dorock'ta gördüm. kayıp kardeşini görmüşçesine bir heyecanla yanına gidip iki çift laf etmek istedim. ama herif hiç ama hiç sallamadı. "yanımdan gider misin? zira hatunlara poz kesiyorum." dercesine bir tavır sergiledi. yazıklar olsundur. anında tiksindirmiştir kendisinden.
 • dün manowar konseri çıkışında gördüğüm elle tutulur 3-5 metal grubumuzdan birinin esas adamı.konser bitti baba uzun uzun hüzünle sahneye baktı,lan ben yanlış ülkede doğdum der gibiydi,yılların emeği,hayalleri,heyecanı sonunda elde avuçta dostluklar dışında bir şeyi kalmaması,2 akor bilmeyen elemanların rockçı geçinip dolar milyoneri olması vb film şeridi gibi gözünden geçiyordur eminim...kronik,whisky,kramp,dr skull ahhh ulan ahh keşke günümüzde bu adamlar gibi amatör ruhlu,samimi adamlar olsada dinlesek..
 • müzik emekçisi bir abimizdir. ne zaman karşılaşsak selamını, sohbetini eksik etmez. kendisi hakkında fikir edinmek için linkteki yazıların da okunmasını tavsiye ederim.

  http://haber.sol.org.tr/…beser/kronik-ozer-1-158111

  http://haber.sol.org.tr/…beser/kronik-ozer-2-158832
 • geçen haftaki kronik konseri sonrasında kendisiyle tanıştığım, pena istediğimde çakmak cebinden çıkarıp 3d printer'da basılan penasını hediye eden yüce gitarist.

  içinin güzelliği yüzüne vurmuş ender metalcilerdendir.