*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gecenlerde sanat dunyamizin 83. sayisindada bir yazisi cikmistir. *

  (bkz: yalan)
 • o bir yalanci, o bir konusmayan kadin, o bir o b, o bir seyyah, o bir japon guzeli, o bir dil bocegi, o bir "japonya yetmez sira fransa'da", o bir insani deli eden, o bir gelse de minciklasam yanaklarini bir guzel dedirten, o bir kendisini cok ama cok ozleten...
 • gönül ister ki, bu hatun da sözlük yazarı olsun, onun naçizane dostları bizler de**** nick'inin altına şöyle rahat rahat zıpçıktı entry'ler düzebilelim, böyle yok "sanat dünyası"ymış, yok "yazar, şair, fotoğraf sanatçısı"ymış gibin bir dolu karizmatik lafla dolu bir başlığı abidik gubidik entrylerle baltalamayalım*..

  unutmadan, bir de -her ne kadar bugüne değin katıldığım zirvelerin sayısı bir elin parmaklarını aşmasa da- official +1imdir kendisi:)
 • konuşmayan adam kitabı oğuz atayın izinde bir çabanın uzantısı olan çok fonksiyonlu hanım kişi.
 • besleyici lezzetli "kültür mantarı" hanım.. canımın içi, çamlıca gazozum.. ayrıca buyrunuz: http://ozgebaykan.blogdrive.com/
 • tombiş bebişimin entel dantel arkadaşlarındandı önce. sonra nereden sızdı bilinmez, hayatımın parçası oluverdi birden. daraldığım anlarda çaldığım kapı, cincon kahvaltı arkadaşım, yemez içmez dil öğrenir dediğim insan, istanbul'un "enternasyonel" tiplerinin öğrenci kısmısını tanıyan ve bunlara ilaveten sultanahmetli halıcıların kankası olan, yazar çizer, fotoğraf da çeker bir kız. dışarıdan sakin ama sakin sular derindir*en derin muhabbetin ortasında "ulan"ın japonca karşılığını arayıp bulduğunda gülmekten yarıldığımı bilirim. cunyır gücü adına! dünyanın gezmediği yarısını gezerken bu hatunun yanında olmak isterim. bilgisayarda bir güney kore filmi, turuncu koltuğa yayılmış üç kişi, kadehte beyaz şarap, tabakta tarçınlı şeftali dilimleri ve peynir, filmi*izlerken bir yandan beyin cimnastiği yapıyoruz "acaba türkiye'de çekilse neye benzerdi?" diye. sonra üçüncü mevki'de adını telaffuz edemediğimiz bir ecnebiye tombiş bebişimle aynı anda aşık olduğumuzda, özge'nin nasıl arada kaldığını hatırlıyorum da... yok, farklı bir kız bu! "iyi ki tanışmışım" dediğim, bir daha da peşini bırakmayı istemediğim "yeni bir dost"
 • contemporaryartsinturkey.blogspot.com
 • süpper fotoğrafçı.
 • "diyelim ki misafirinizin intihar edesi geldi" isimli çalışması uzun yıllarıdır hafızam görselleri içerisinde yer alan ve sıklıkla birşeyler anlatırken içinde bulunduğum durumu anlatmak için kullandığım eserin sahibi,sitesinden gördüğüm kadarıyla, eseriyletezat oluşturacak denki güleryüzlü insan.