şükela:  tümü | bugün
  • kızım nerede adlı dizide bölümlerdir aranılan ama bulunamayan zeynep demiray'ı canlandıran genç oyuncu.
  • aşığım kendisine. bi' kız ancak bu kadar güzel olabilir yahu. gel evimin kadını ol da "ya bak özge" deyu girizgahlar yapayım bol bol.
  • "aşık oluyorum eyvah!!! yerimde duramıyorum" diye bi şarkı vardı bi zamanlar nükhet duru söylerdi.. öle aklıma geldi birden... neyse o değilde, 21 mart 2014 akşamı evde tembel tembel tv izliyorum pijama terlik modundayım... arkadaşlar çağırdı,hiç çıkasım yok o akşam, bir filmi -ismi lazım değil- bahane edip çıkmadım, neyse filim açmadı abi, kanalları geziyorum, hala şansım var davete icabet edebilirim yani, neyse gezerkene gezerkene, med cezir diye bir dizinin "özel bir ayrıntısı"na takılıp kaldım.. o nasıl bir güzellik o nasıl kaş, göz, bembeyaz bir çekicilik ... pamukkale travertendenleri gibi adeta... o nasıl bir şekerlik, tatlı bakışlar... böyle 90 dakika ekrana çakıldım... sonra dedim keşke gideydim arkiler çağırdığında... o gün bugündür daha mutsuz bir adamım yeryüzünde...
  • çok güzel.
    sesini de seviyorum.
    evet youtube'tan medcezir 27. bölüm hd diye arama yaptım onun için.
  • bir bayan olarak beğendiğim güzel kız ama oyunculuğu hakkında yorum yapmak için erken.umarım magazin programlarında gorunup kendini bozmaz.
  • çok güzel hatta dizinin en güzeli diyebilirim.
  • sacmasapan derecede bir guzellik.
    soyle bir instagram hesabi, soyle de bir fotografi var.
  • kiraz mevsimi dizisinde başrol oynayan aşık olunası kız.
  • fox tv'deki kiraz mevsimi adlı dizide oynayan güzellik abidesi.
  • kıvanç tatlıtuğ'un sevgilisi başak dizer'e aşırı benzemekte kendisi ama ondan daha güzel.