• oha hatunun başlığı açılmamış dur dur. instagramdan ulaşamıyorum belki burdan görür sevdiceğim. ahaha
    şaka bi yana niye bilmem bu ablaya takığım ben. çok güzel değil gibi ama bazen benim gözüme insan değilmiş gibi güzel görünüyor niye bilmem.
    sırf bu hatun için salak show haberi izliyorum. şişman obez olmuş kediler. kaptanı dişleyen katetta karettalar. anasını kesen psikopat hapçı oğlanlar. dolandırıcılar ...
    ne ki boka yaramayan haber var valla izliyorum yalan yok valla.
    bu hatun için herşeye katlanırım da, şu yine show haberde adını bilmiyorum, google a bile yazmaya gerek duymadığım, uzun boylu kıvırcık papyonlu bi tip var, ona rastlayınca gebereecek gibi oluyorum.
    kendimi kesip daha sonra show haber watsap hattına "özge gelsin başka kimseye ropörtaj vermem laynnnn!" diye mesaj atasım geliyor hiç sevmiyorum herifi ama sen öyle mi özge:) seni ne kadar sevdiğimi bi bilsen valla "inanılmaz aşk hikayesi" diye
    kj yi döşeyip, yılın haberciliğine //:ppp// imza atmazsan adiyim.
    bi ahmet şık değilsin, bunu hepimiz biliyoruz ama olsun izin verseler, imkanın olsa siyasi olarak da uyuşacağımıza yürekten inanıyorum. sana kızamıyorum yaptığın haberler için zira ahmet hakan falan o yaşta utanmadan ne şiş yansın ne kebap haberciliği yapıyor. bu ülkede hıncal uluç gazetecilikten falan para yiyor. havuz medyasını saymıyorum bile.

özge
    zalımın kızı
    gel evet de düşürme beni müşküle
    eeeee...?/&: kaşık atalım beraber bir tabak keşküle.

akrostiş de yaptım ya daha ne yapayım, araya adam koyup show ana haberi mi sana sundurayım anlamadım ki!
  • yüksek lisanstan sınıf arkadaşımdır kendisi.
    gördüğüm en düzgün diksiyona sahip olan insandır, ayrıca aşırı güler yüzlü ve sabırlıdır.
  • hacı ben bu kıza valla kurşun falan döktürecem, ben kurşun döktürmesem biri bunu valla kurşunlayacak ya.

bi ara da apartman ahalisi tarafından saldırıya uğrayan iki gözümün çiçeği, şimdi de başı boş at saldırısına uğramış yahu at saldırısı ney laan? şaka maka ağlayarak habere devam ediyor lan hatun! boşa sevmiyorum ben bunu;)...
  • bir dizide oynarsa uf olan yerleri iyileşir diye düşündüğüm hanım kızımızdır.
  • yerli robin scherbatsky denilesi hatun kişi.nerde acaip haber var oraya gönderiyorsunuz kızı ayıp be.aynı robin.aşk hayatı da benzer değildir umarım, neyse banane o kadarından.
  • düzgün diksiyonlu ve başarılı haber muhabiridir.
    youtube' da kişisel sayfası var, yaptığı haberlerin videoları izlenebilir...

(bkz: https://www.youtube.com/…arlruuv4ciebcftw1dg/videos)

en son at saldırısına uğradı...
    apartmanda engelli rampasına karşı çıkan öfkeli kalabalık da tartaklamıştı kendisini.

iyi ki savaş muhabiri değil yoksa burada üzücü şeyler yazmak zorunda kalabilirdim :)
  • şanssızlığı uluslararası habercilik ödülü alsa bu kadar ün yapmayacağı ama at saldırısına uğrayınca herkesin haberinin olacağı bir ülkede bu mesleği icra etmesi.

ben de gece bülteninin tekrarında uykum gelsin diye haber dinlerken denk geldim. gece gece sesli güldüm. 'insanlara saldırıyorlar' diye haber yaptığın bir ata bu kadar yaklaştırılmak da bu mesleğin ve haberciliğin geldiği saçma nokta.

okursa buradan kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. artık böyle hatırlanacak ve tanınacak maalesef. baya da hoş bir kadın kendisi. başarılar diliyorum.

ülkenin geldiği son durumda ısrarla hukuk ve habercilik alanında kariyer hedefleyenlere saygım çok büyük.
  • başıboş atların insanlara saldırmasını haber yaparken saldırıya uğramış.yahu zaten mevzu atların insanlara saldırması.sen ne diye hala atın ağzına girecek mesafeden haber yapmaya çalışırsın.yaptığı haberin önüne geçen muhabir.
  • bir at'ın saldırısına uğrayan bir başka at.

atların mücadelesi için tıklayın.
  • burun ve dudak estetiği olmuş, o güzelim surata yazık etmiş kanal d muhabiri. oğlum bu kadınlar niye böyle lan?*
hesabın var mı? giriş yap