• harika bir ses tonuna sahip başarılı oyuncu; nitekim seslendirme de yapmaktadır.
  • umutsuz ev kadınları'ındaki performansına bayıldığım oyuncu. o karaktere sempatik bir hava verebilmek her oyuncunun harcı değildir. bravo valla.
  • ankara'lı tiyatroculardan. başarılı, ciddi, işini önemseyen, hırslı bir kadın oyuncu. gel gelelim evlendiği iri yarı adamla sürekli bir “perfect family portrait” pozları yüzünden kendisine mesafem arttı. her adımlarını reklam ve sosyal medya fenomenliği için atar oldular.
  • sehir tiyatrolari sayesinde, iki bira parasina kendisini izleme sansi buldugum yetenek kumkumasi tiyatrocu. 12. gece oyununda bir efsaneydi. sehir tiyatrolarinin harikaligi burda. ozge ozder gibi bir oyuncuya, sinifiniz onemli olmadan, acayip acayip ucuz paralara, erisebilir, izleyebilirsiniz. tiyatroya erisebilirsiniz. sehir tiyatrolari bu yuzden cok onemli.
    gidin, gorun, izleyin. her seyden once, sesiyle, mimikleriyle, cok yetenekli bir oyuncu. simdi basligina baktim, neredeyse oynadigi her oyun icin "harikaydi" yazilmis. ben uc oyununu izledim, ucu de efsaneydi. demek ki gercekten, efsane.
  • tansel öngelin biricik eski eşidir.
  • şu sıralar şehir tiyatrolarının sahnelediği üç kız kardeş'te zevkine düşkün ama pek zevksiz, hatta rüküş elti natalya ivanovna'yı alkışlanası bir performansla canlandıran oyuncu.
  • umutsuz ev kadınları gibi bir diziyi izlemeye başlı başına sebep olabilecek güzellikteki hatun.*
  • müziksiz evin konukları'nda oynadığı bella karakterini dev bir oyunculuk sergileyerek canlandıran başarılı kadın oyuncu. şaşkınlıktan dilim tutuldu.
  • temizlik yaparken televizyondan youtube açmıştım ve önerilen videolar arasında 45 dakikalık videosunu görünce temizlik bitene kadar arkada oynasın diye açıverdim, şimdi videoları arasında dolaşıyorum. hayatımın en umutsuz olduğum dönemlerinden birisindeyim ve 42 yaşında anne olduğunu öğrendim. mutlu gözüküyor eşi ve kızıyla. hep de mutlu olsun. herkes mutlu olsun zaten. bi umut doldum, teşekkür ederim.
  • uzun zamandır iyi insanların varlığını sorguluyordum ve umutlarım tükenmişti, ta ki bu kadının youtube kanalını keşfedinceye dek.. demek ki hala varmış güzel kalpli, çıkarsız insanlar sadece bize denk gelmiyormuş.

o kadar naif, ince düşünceli, güzel karakterli ki hem kendisi hem eşine hayran olmamak elde değil. enerjisi o kadar pozitif, eşiyle iletişimleri o kadar güzel ve sağlıklı ki keşke 100 çocuk yapıp ülke geneline dağıtsalar da tc psikolojisi biraz düzelse..

hayvansever, insansever, yardımsever, sanatsever, 10/10 biri. sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum kendisine, ailesine ve 4 ayaklı dostlarına.
hesabın var mı? giriş yap