şükela:  tümü | bugün
  • hacettepe üniversitesinin en sevdiğim,her zaman dersin hakkını vermeye çalışan hocasıdır kendisi. derslerde bilgiyi verip geçmek kolaylığı yerine her zaman öğretmeyi defalarca konunun üstünden geçmeyi tercih eder. sınıfa her zaman iyi ,olumlu telkinlerde bulunur.ve şunu farkettim sınıf o derse çalışmaya meyilli olmasa bile bi süre sonra o telkinlerle kendini çalışma masasında buluyor.(kendimden biliyorum) . son olarak özge hoca harbi akademisyendir hakkını sonuna kadar verir yaptığı mesleğin.
  • özge tayfur ekmekci halen hacettepe üniversitesi'nde ders vermektedir.

özge hocam hakkında belirtmek istediğim bazı highlight'larım mevcut. güzel bir ingilizcesi var, söylediği her kelime rahatça anlaşılıyor. slaytlarda en bilindik ingilizce kelimeleri türkçeleştiriyor, bu bir şaka mı hala anlayamadım... çok iyi bir danışman, bir soruya on cevap üretiyor. ders anlatırken sürekli okay? deyip duruyor, dersten çıkınca kendi kendime okay? deyip durmaya başlıyorum ben de. okay yerine ara sıra right? diye sorsa iyi olur bence. derse zamanında başlayıp zamanında bitirmesi, yüksek bir enerjiye sahip olduğunun kanıtı fakat bazen sesi çok yorgun geliyor. sınavları kolay, dersleri keyifli, kendi de eğlenceli biri ama işine olan saygısından olucak bu özelliğini öğrencilere tam anlamıyla yansıtamıyor.

bi de ilk geldiğimde "hocam bana bir sürü ders verin, çok hızlı mezun olmam lazım" demiştim, "çok iddialı bir giriş olur, çok fazla ders alma" demişti o da. haklı çıktı.