şükela:  tümü | bugün
135 entry daha
  • elif can yetim’in getir götürünü yapacak biri. elif can yetim’in en azından yurtdışında eğitimi falan var.
  • imamoğlu fan boyları akp dönemi eski ziraat bankası genel müdürünün genel sekreter atanmasını, yetmez ama evetçi fularlı libo-solcuların kurullara atanmasını karadenizli mütahitin liyakata önem verdiğinin delili gibi satmaya çalışıyorlardı bu atamayı nasıl satacaklar acaba?
  • öncelikle moda tasarımı okuması sorun değil. isterse büro yönetimi okusun ancak mevzu ortaya çıkınca hesabını kapatıp tüymesi pek çok şeyi açıklıyor. muhtelemen hayatı boyunca hiç zorluk ve baskı görmemiş bir piremses kendisi. elif can yetim ile kıyaslayanları görüyorum ama onun hiç değilse vizyonu vardı ve tepeyi kovalıyordu. bu ibb'de kıytırık bir görev için cümle aleme rezil oldu.
  • hangi kariyerle kariyer danışmanlığı yaptığını merak ettiğim kişi?

yeni özal'ımız ekrem baştan ona duyulan güveni boşa çıkarmıyor. en son tüm ülke tayyibe guvenmişti sonuçları ortada.

eskileri sileceğiz derken ülkeyi sildiler.
  • özge bacım güldün eğlendin hadi şerefinle istifa et bizi de kendini de rezil etme. millete laf verme siktir git
  • akp ile chp'nin ne kadar aynı olduğunu ataşehir belediyesinden biliyordum. buna rağmen son dört seçimde (iki genel, iki yerel) chp'ye oy verdim. artık midem bulanıyor. evimin içine oy sandığı kurulsa herhangi bir partiye oy vermek için kılımı kıpırdatmam.

tanım: işsiz olduğu için intihar edenlerin olduğu ülkede "liyakat" ile atanan şahıs.
  • elif can yetim'in "with hello and pray" versiyonu.
  • arkadaş başkan gelirken her şey çok güzel olacak demedi mi ? gayet güzel bir kızımızı getirmiş işte hiç anlayış yok sizde

seçim günü sabaha kadar takip ettim uykusuz kaldım ya kafamı sikeyim başkan ne desem boş . daha öncede dediğim gibi bundan sonra mansur başkan haricinde hiç bir chpliye oy çıkmaz benden .
  • bişey diyeyim mi sözlük. ne yalan söyleyeyim güzel kızmış.
  • akpli chpli bu ülkenin insanı aynı boktur. bu nedenle de ömür billah burnu boktan çıkmaz.
676 entry daha