• tarsus ilçesinde 3 gün önce kaybolan, en son bindiği dolmuşun polis tarafından çevirilmesi, dolmuşta bulunan kan izlerinin takibi ve dolmuşta bulunan kişilerin sorgulanması sonucu , yakılarak öldürüldüğü belirlenen çağ üniversitesi öğrencisi genç kız.
 • kim ne ister bu gül gibi kızdan orospu çocukları ya.

  allah kalanlara sabır versin.
 • önce kanım, haberi okuyunca gözüm doldu. nur içinde uyumasını dilediğim gencecik kız.

  yav bu nasıl coğrafya lan. tüm sülalesini siktiklerimi salacan orta doğuya, birbirlerinin kafalarını kesecekler. kafa kesenlere de yapıştıracan bombayı. lan nefretimi sinirimi atacak cümle bulamıyorum ya.

  öğrenciymiş kız. çoluğumuzu çocuğumuzu okusun diye bir yerlere de gönderemiycez, az kaldı. bu ne olm! tecavüz kan vahşet... yakmaya çalışmışlar...

  bunların sikini kesecen ağzına dikecen. aksini iddia edenin de götüne kazık sokacan.

  islah olmaları imkansız, gebertmeden önce günlerce acı çektireceksin.

  yok arkadaş. alamadım sinirimi. soyunu sopunu siktimin evlatları.
 • dünya güzeli bir kız (fotoğrafı haberde)
  annesinin özgesi, babasının canı
  özgecan.

  haberin detaylarını okuyamadım, kalbim ve gözlerim dayanmadı. işteyim şu an, yazmaya bile vaktim yok. ama sıçmışım işine gücüne lan. ne istiyorsunuz olm kadınlarımızdan, kızlarımızdan, hayvan bokları. edecek küfür bulamıyorum. cezanız idam filan değil sizin, kısasa kısas şart. sizi, bağırsaklarınız dışarı çıkana kadar eşeklere siktirip kısık ateşte yakmak gerekiyor. bunun dışındaki hiçbir ceza söndürmeyecek içimdeki şu hissi.

  özgecan'ın annesi annem, babası babamdır şu saat itibarıyla.

  nefret ediyorum bu bok artıklarıyla aynı ülkede yaşamaktan, aynı kimliği taşımaktan.
 • ona bu kahpeliği yapanın cezasını bizzat ellerimle vermek istediğim dünya güzeli...
 • günümü üzgün geçirmeme vesile olan kız.

  yeter artık daha kaç beden bu vesileyle toprağa verilecek o kirli eller yüzünden. allah hiç affetmesin sebep olanları.
 • babası yerine koyduğumda haberini okurken kahroldum. kızımın yok yere öldürülmesini hazmedemedim, yakılırken, ölürken canının nasıl yandığını düşünüp kendi kendime eziyet ettim. başıma ağrı girdi resmen.

  ancak ölen kişiye hissedeceği acıma ve üzülme dozajını, kurbanın güzelliğine göre belirleyen insanlara bir kaç lafım olacak;

  ceza yöntemleri suçları işlemeye engel olmuyor malesef. idam geri gelsin, kastrasyon cezası uygulansın diyince tecavüz suçu da dahil olmak üzere hiç bir suçun önüne geçemiyorsunuz.

  bir de unutmadan, suçluya/katile o.çocuğu demek de sorunları çözmüyor.

  akıllı toplumlar, suçu ortaya çıkaran sosyolojik olguları inceler, diğerleri ise ceza yöntemlerini. asalım mı çüklerini mi keselim demek sanırım en basit vicdan rahatlatma yöntemi. yazık güzel de kızmış demek en büyük suç aslında. böyle devam.
 • facebook profiline bakma gafletine düştüm, gözyaşlarımı tutamadım orospu çocukları... bebek, kedi resimlerinden başka bir şey olmayan, bebekleri ve kedileri çok seven kızmış... annesinin yerine koyuyorum kendimi, babasının, abisinin, ablasının, sevgilisinin... ahhhhhhhh biri sizi elime verecek ki o sikinizi kesip ağzınıza tıkıp boğarak öldürsem sizi piç kuruları... bunu yapsam bile hırsımı alamam düşünün, kızın hiçbir şeyiyim, tanımam etmem...
 • gerçekten de insanın kanını donduracak bir şekilde öldürülmüş kızcağız.

  sebepsiz yere bir kızı öldürmenin sebebi ne olabilir, ne tarz bir nefret bir insana böyle bir şeyi yaptırabilir? bu ülkede genç kızlar artık bir yere giderken sağ salim geri dönebileceğini düşünemeyecek mi? aileler çocuklarını okuması için başka bir şehre gönderemeyecekler mi? özgecan'dan bir yaş küçük, onun gibi üniversite öğrencisi olan ve ailesinden ayrı yaşayan birisi olarak benim aklıma bu sorular geliyor, bencillik gibi olacak ama kendim için de korkuyorum. bu ülkede bütün kızların, kadınların hayatı gittikçe karartılıyor resmen.

  yemin ederim bu tarz cinayetleri okudukça idam cezasının geri gelmesini istiyorum. şu güzelim kıza kıyıp ondan sonra birkaç yıl yatmak bana adaletsizlikmiş gibi geliyor. ama maalesef sonuç öyle olacak, katilleri beş, belki de on yıl sonra yine aramızda olacak. olan yine özgecan'ın ailesine ve arkadaşlarına olacak, ateş düştüğü yeri yakıyor.

  ayrıca kendisini münevver karabulut ile karşılaştırmanın yanlış olduğunu düşünüyorum. münevver de, özgecan da bu ülkenin güzelim iki kızıydı, ikisi de vahşi bir şekilde katledildi.

  yattığı yer ışıkla dolsun, mekanı cennet olsun.
 • gencecik bir candır ve bu can birkaç hayvan desen hayvanlara hakaret etmiş olacağın yaratıklar tarafından sökülüp atılmıştır.

  henüz ayrıntıları yok ama adli tıp incelemesi sonucu %99 tecavüz bulgusuna rastlanacaktır. minibüste yalnız ve güzel bir kız, yine aynı minibüste beyni ile üreme organı yer değiştirmiş ve her kadına sadece içine girebileceği et olarak bakan birkaç yaratık bir araya geldiğinde senaryoyu tahmin etmek zor değil. bu da kızcağız şikayetçi olmasın, kendilerini teşhis edemesin diye planlı adam öldürme kapsamına girer. hatta yakarak öldürüldüğü düşünüldüğünde delil karartmak için planlı ve vahşice dürtülerle adam öldürme kapsamındadır sanırım. adaletin normal seyrinde işlediği ve idam cezasının olmadığı bir ülkede af yolu ve iyi hal indirimi kapalı olmak koşuluyla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almaları gerekir ama burası türkiye olduğundan en fazla 20-25 yıl alırlar, yargılama sırasında yattıkları süre, iyi hal indirimi ve hafifletici sebepler göz önünde bulundurularak 8-10 senede çıkarlar. sonuçta bu gencecik kız hayatını kaybettiğiyle ailesi de bunun acısını yaşadığıyla kalır.

  bu gibi durumlarda insanın bi i spit on your grave, bi death sentence, bi law abiding citizen baş karakteri olası gelmiyor değil...
hesabın var mı? giriş yap