şükela:  tümü | bugün
  • (#75839465)

millete bok attığı entryde türkçe karakter kullanmaktan -özellikle- imtina etmiş suser.
    ironi nedir nasıl yapılır.
  • adı özge netikçi olan çıtır kız yazar
  • bazı yazarlar tarafından türkçe kullanımım sorgulanmış. her yerde türkçe karakter içeren klavye bulamadığım için bazen ingilizce karakterlerle girdi yapmak zorunda kalıyorum. genelde girdilerimi okuyup düzeltmeye çalışıyorum, yazım hatası varsa affola. bilmediğim veya yanlış bildiğim şeyler de olabilir -ki zannedersem ortalamanın bir miktar üstündeyimdir dil bilgisi konusunda. fakat ingilizce karakter kullanmak zorunda kaldığım girdilerimi tabii ki sonradan düzeltmiyorum, öylece kalıyor, kalabilir. kendini edebiyat aşığı zanneden ekşi monşerlere bu durum batmamalı.

fakat tek bir girdime bakarak tüm geçmişimi mükemmelen değerlendirebilen yerli (ve tabii ki milli) sherlock holmesler tarafından "ayyy ironi", "sen ne sarkastik şeysin öyle", "bakın kendiyle çelişiyor, hmmfss" nidalarıyla alaya alınmışım.

katılmıyorum, katılmadığımı bir suser olarak küfür etmeden başka türlü nasıl anlatabilirim bilmiyorum.
  • 20 ıq ile hayatını sürdüren ergen. başlıkların altına sıçarak kirlilik yaratan ve favori toplayabilmek için gelene gidene salya bırakan bir troll