şükela:  tümü | bugün
 • (#75839465)

  millete bok attığı entryde türkçe karakter kullanmaktan -özellikle- imtina etmiş suser.
  ironi nedir nasıl yapılır.
 • adı özge netikçi olan çıtır kız yazar
 • bazı yazarlar tarafından türkçe kullanımım sorgulanmış. her yerde türkçe karakter içeren klavye bulamadığım için bazen ingilizce karakterlerle girdi yapmak zorunda kalıyorum. genelde girdilerimi okuyup düzeltmeye çalışıyorum, yazım hatası varsa affola. bilmediğim veya yanlış bildiğim şeyler de olabilir -ki zannedersem ortalamanın bir miktar üstündeyimdir dil bilgisi konusunda. fakat ingilizce karakter kullanmak zorunda kaldığım girdilerimi tabii ki sonradan düzeltmiyorum, öylece kalıyor, kalabilir. kendini edebiyat aşığı zanneden ekşi monşerlere bu durum batmamalı.

  fakat tek bir girdime bakarak tüm geçmişimi mükemmelen değerlendirebilen yerli (ve tabii ki milli) sherlock holmesler tarafından "ayyy ironi", "sen ne sarkastik şeysin öyle", "bakın kendiyle çelişiyor, hmmfss" nidalarıyla alaya alınmışım.

  katılmıyorum, katılmadığımı bir suser olarak küfür etmeden başka türlü nasıl anlatabilirim bilmiyorum.
 • 20 ıq ile hayatını sürdüren ergen. başlıkların altına sıçarak kirlilik yaratan ve favori toplayabilmek için gelene gidene salya bırakan bir troll
 • çatlı'ya af çıkarılmamasını rica ediyormuş. aynı fikirdeyiz :)
 • bi kaç kere denk geldim yazılarına. kendisi hakkındaki düşüncem, narsist. bence burnunun ikameti kaf dağı yakınları.

  mesaj da yollanmıyor kendisine. şaşırdık mı ? hayır.
 • mesaj sekmesini kapatmış, büyük ihtimalle doğunun mükemmel üniversitelerinin birinde biyoloji yüksek lisansı yapmış bir arkadaş, ama yazdıklarını okumuyorum çok uzun yazmış sadece ilk 2 satırını okudum, mesajda gönderilmiyor.

  kendisine michael dell in hayatını okumasını tavsiye ederim,çünkü saçma sapan üniversitelerde yılları boşa geçmiş,şu egonu tatmin etmeyi bıraksan?

  "dna double yerine triple helix olsaydı ömrümüz uzardı. böyle olsaydı triple helix' in topolojik çözümü, heterochromatin ve euchromatin bölgeleri daha karmaşık sistemlerle tanımlanacaktı. karmaşık sistemlerin başarımı düşer ve sinyal gürültüsü artar. enzimlerin doğru yerleri bulup bağlanması bu gibi sebeplerle daha uzun sürecek, dolayısıyla hücresel prosesler yavaşlayacak. bunun sonucunda daha küçük, yavaş, salak ama daha uzun ömürlü olacağız. "

  mesela parantez içerisindeki yazıda kullandığı yabancı terimleri türkçeleştirmek yerine direkt böyle vermesi,ciddi ego sorunu (en iyi ben bilirim sıkıysa anla) ve "her name is female narcissus" olduğunu ortaya koyuyor

  "sen kimsin yeaaa,ben şu okulu vs bitirdim falan "

  malesef türkiyedeki 80 milyon bireyden 79 milyonu zaten senin gibi,eğer farklı olmak istiyorsan ilk önce alçakgönüllü olmayı öğrenmen dileğiyle!

  baybay.

  bu arada bende bir narsistlik yapayım,özge hanımcım benimle psikoloji,biyoloji,yazılım bilimleri ve analitik konusunda tartışmaya vs giremezsin,giremezsin diyorum çünkü önce izin alman gerekir,yani sana cevap vermem,güler geçerim 3 boyutlu evrende 4 boyutuda açıklarsın sen çünkü,o yüzden devam et böyle sen...
 • doktor olmak isteyip de olamamis, bu ezikligini de cesitli entryleri ile belli eden yazarımsı
 • belli ki bir aktroll