şükela:  tümü | bugün soru sor
 • marketallica adlı pazarlama fikirleri blogunun yazarı, aynı zamanda meslektaşım da denebilir. heyecanını ve yaptıklarını takdir ettigim, yakın bir zamanda bunu kendisine de iletmeyi planladıgım kişi.
 • bir çeşit fikir avcısı. marketallica blogunun yazarı. youthrep'te çalışan hızlı ve etkili pazarlama çözümleri ile şirketi yeni başarılara sürükleyen bir deli (!) insan
 • blog sitesinde yayınladığı pazarlama fikirleri ve yorumları ile sektörde adını duyuran ve alanında emin adımlarla ilerleyen şahıs. kamp'05 katılımcısı, itü işletme mühendisliği mezunu. google bize logo yapsana projesinin fikir babalarından. google earth üzerinde ilk cv'yi yaratan kendi deyimiyle "fikir avcısı"...
 • facebook fan sayfasını, hizmet verdiği markalara bir miktar paraya tasarlayan, ayda iki miktar para karşılığında bu sayfaların yönetimini yapan insandır. miktar denen miktar da, bir aylık maaşıma yakın bir miktardır.
 • cok buyuk bir ihtiyaca cevap vererek buyuk akillilik etmis, markalara sosyal network caginda pazarlama cozumleri sunmak icin promoqube'u kurmustur.

  http://www.promoqube.com/

  ayrica sosyal aglardaki kisisel ve mesleki tum hesaplarina friendfeed hesabindaki baglantilar yoluyla ulasilabilir: http://friendfeed.com/ozguralaz
 • r'leri söyleyemeyen cool sosyal medya pr adamı. http://www.etohum.com/…-mackolik-toplantisi-videosu
 • promoqube kurucu ortağı özgür alaz: ‘güçlü yanlarınızı kullanabileceğiniz işler yapmalısınız’: http://www.kaldiracetkisi.com/?p=384
 • fake hesap almadığından emin olduğum adam. misal benim twitter hesabımı da (twitter.com/cemshid) 48bin kişi takip ediyor ki, sebebi türkiye'den üye olan ilk kişilerden olmam ve bir sebepten bir dönem (2009-2010) "suggested user" kapsamında değerlendirilmem, tıpkı özgür gibi..

  twitter üzerinden para kazanan, takipçi satan kişiler ise, takipçi satabilmek için sahte hesaplar oluşturmak zorunda. sahte hesapların ise sahte olduğu çok belli olmasın diye rastgele tweet'ler atıp, sadece takipçiyi satın alan kişiyi değil aynı zamanda belli başlı başka kişileri de takip etmek durumunda..

  2 ay önce 23 bin takipçim vardı, birisi bir yerlerde bir proje açtı belli ki ve akın akın "yumurta"lar gelmeye başladı hesaplara. çoğu kişi bununla alakalı rahatsızlıklarını da dile getirdi zaten.

  özgür'ün durumu da benzer. aynı sektörde, bazen birlikte bazen karşılıklı iş yapıyor olsak bile ne özgür'ün ne de promoqube'un sahte kullanıcılara gereksinim duyacağını düşünmüyorum.
 • mutevazi insan, caliskan otesi adam, dost.