şükela:  tümü | bugün
  • samatacinin tekidir.. gulben ergen ve deniz akkaya'nin menajeriydi bir aralar...en son buz markiz'de ajda konserinde ondeki vokal grubunda gorulmustur..
  • defne joy foster hakkındaki konuşmasını dinlemek için

http://videonuz.ensonhaber.com/…defne-icin-aglamasi
  • şu sıralar kral tv nin iletişim sorumlusudur.
  • her gece eğlenerek para kazanan adamdır. (bkz: eelence)
  • web sitesinin sadece giriş sayfasını yaptırmaya parası yetmiş sanırım.

http://www.ozguraras.com/
  • kimdir necidir bilmiyorum. bir magazin programında duydum adını. internetten araştırınca muhteşem özgeçmişine ulaştım.

en beğendiklerim:

7 şubat ankara’da doğdu.

1992 yılında dönemin cumhurbaşkanı turgut özal’ la ilk kez kurulan gökova izci kampı’na “izci ” olarak gitti.

1995 yılında ankara yunanistan büyükelçiliği’nin bir resepsiyonuna davet edilen özgür aras, ” türk-yunan dostluğu ” üzerine yazdığı bir şiiri başkonsolosa takdim etti. 15 gün sonra yeni bir davet alan özgür aras, bu kez başkonsolostan ” türk-yunan barış elçisi ” unvanı aldı.

sevim tuna gecesinde emeği geçen özgür aras ‘a bir plaket verildi ve türk kalp vakfı yönetim kurulu başkanı çetin yıldırımakın, özgür aras’ ı başarısından dolayı plaketle onurlandırdı.

özgür aras’ a ankara seyranbağları lisesi öğrencileri adına plaket verildi.
  • bir obezite ameliyati gecirmis, boylelikle kilo vermis, buna ragmen instagram hesabindan yayinladigi fotograflarla bir cay reklami yapip sanki bu cayla kilo vermis algisi olusturan ve bunla ilgili diyetisyeninin/cerrahinin tepkisi sorulunca da fotograf altindaki yorumlari silen sahis.
    kilo verdim, fit oldum diye yaptigi o cay reklami icin aldigi para ile ameliyatini yapan cerrahina yaptigi bu terbiyesizligi ortebiliyor mu? cok merak ettim.

edit budut: hatasini soylediginizde sizi siler. tabii ki fanlari bu yaptigi terbiyesizligi ogrenmesin. yazik. distan bakan kendisini yesil turbe sanir. (bkz: distan baktim yesil turbe icine girdim estağfirullah tövbe)
  • mış gibi.