şükela:  tümü | bugün
  • odtu elektrik ve elektronik muhendisligi bölümünün fanatik beşiktaş taraftarı genç hocası. öyle ki odasına girer girmez beşiktaş ve de çarşı posterleri, takvimleri, dergileri ister istemez dikkatinizi çeker. hatta beşiktaşlı değilseniz dikkatinizi çekmekten öte gözünüze batabilir. o derece fanatiktir kendileri.
  • next generation communication networks üzerine çalışır, ama öyle dandik next generation değil, baya bir next'tir bunun kafasındaki şeyler. yolu açık olsun.
  • kendisini bir kez görmüş olmama rağmen gördüğüm ekiple birlikte arabasına kadar takip ettiğimiz, sonraki 2 saat boyunca adından söz ettiren, kızların "kıskanmayın yaa" diye bağırmasına sebep olan şahıs.
    şahsen konuşma sırasında ettiği küfürden sonra dinlemeyi bıraktım çünkü gerçekten özgün bir küfürdü, ben bunun üzerinde kafa yorarken kendisi güzel şeyler anlatmış sanıyorum.
    bir de konuşması bittikten sonra bir kız arkadaş yanına gidip burcunu sormuş. ciddi olmaya çalışırken ciddiye alınamayan insan kısaca.
    adamı incelemekten konuşmasını dinleyemiyorsunuz.
  • ankara'dayken haftasonları beşiktaş'ın maçlarına giderdi. hatta bildiğim kadarıyla haftaiçi avrupa kupası maçlarına da giderdi. koç üniversitesi'ne masrafları azaltmak için geçmiş olabilir.
  • avrupa birliği araştırma komisyonu tarafından 3680 kişi arasından en iyi araştırma ödülüne layık görülmüş profesör.