şükela:  tümü | bugün
  • öğretmen maaşlarını ödemeyen , özgür boza okulları kurucusu .
  • paraları nerelerde kimler ezdiyse öğretmenlerinin maaşını vermeyen kel patron. ulan özgür daha maaş ödeyemiyorsun girişimci olmuşsun. bakışlarından bile iq seviyen hakkında tahmin yürütebiliyorum sen kalkmış eğitim kurumu, köy enstitüsü diyorsun. insan kendini biraz tanır bilir be arkadaş. ulan ya. senin ve sikko eğitim kurumunun bu saatten sonra ihya olması mümkün değil. ben böyle bir haksızlıkla böyle geniş bir çevrenin nefretini kazanmış olsam evden çıkamazdım sen hala konuşuyorsun be parlak özgür.
    neyse maaşları öde. servetini nasıl edindiğini günü gelince konuşacağız. çok komik adamsın amk. bana ulaş sana kötü haberlerim var. kib. bye.
  • beyinsiz burjuvazi çukurunun en dip kazıntısı.
  • özel okul sahibi olarak diğer özel okullara çağrıda bulunmuş, özel okulların birbirine destek olmaları gerektiğini söylemiştir. o kadar utanmazdır ki, maaşını ödeyemedikleri insanlara karşı özel okulların birbirlerini desteklemelerini istiyor.

etkileyici reklamlarla güzel bir sinerji yakalayarak seneye başlayan okulun da senesi bitmeden adını karaladı. zaten bir öğrenciden aldığınız yıllık parayı bile öğretmene çok görüyorsunuz ama en azından ödeyin be arkadaş!
  • bir arkadasimin paylasmami istedigi bir sikayetinin oldugu ticarethane. maaş ödememenin yanına yeni şeyler de eklemişler.. şöyleki:

"bu okula güvenip, ekim ayında bir sonraki yılın ücretini enflasyon artışının yansımaması amacıyla önceden yatırdık. haziran ayında okuldan kaydını aldık. aradan bir ay geçmesine rağmen hala ücret iadesini bekliyoruz. % 10 kesintili alacağımız söylendiği halde her görüşmemizde bizi oyalıyorlar. maalesef bu kuruma karşı hiçbir güvenimiz kalmadı. hukuki yola gerek kalmadan çözeceğimiz konusunda gün geçtikçe inancımız tükeniyor."
  • bu hafta icra geldiğini öğrendim. bir okulun bu durumlara gelmesi üzüntü verici.