şükela:  tümü | bugün
1267 entry daha
  • yeni dönemde umarım ekonomiden sorumlu bakan olur kendisi.
  • mimikleriyle doları düşürebilecek kabiliyettedir,aydınlık neyin oluyor hocam senin gökyüzü akraban fln mı?

https://streamable.com/je4aw
  • bir gün siyasete girerse hangi partiden gireceğini merak ettiğimdir. chp de olabilir iyi parti de. ben isterim ki meral mommy ile çalışsın tabi.

tanım: türkiye'yi aydınlığa çıkarabilecek ender insanlardan biri. kıymeti bilinmeli.
  • sözlükte birisi siverekli olduğunu yazmış, bu ülkenin birilerinin iddia ettiğinin aksine herhangi bir ayrımcılık gözetilmeksizin sosyal asansörünün yakın zamanlara kadar çalıştığına dair önemli bir göstergedir.

özgür hoca'yı dinlerken kafamın hiç basmadığı "iktisat konularından anlamaya mı başladım" derken akşam girdiğim sağlık ekonomisi doktora dersi ile kendime geldim. derken cv'sine baktım ki elektrik - elektronik mühendisi kökenli imiş. işte bu dedim.

mühendislik kökenli ve kendini multi-disipliner manada yetiştirmiş / yetiştirebilmiş önemli insandır benim için özgür hoca.

lafı dolandırmayı, iktidar yalakalığı yapmayı, siyasetin kördüğümlerine kenetlenmeyi reddeder.

el-hasıl kelam, youtube kanalını twitter hesabı kadar aktif olarak kullanmasını arzu ettiğim akademisyendir.