şükela:  tümü | bugün
2645 entry daha
  • 15 yaşında gelmiş ve internet kullanabilen gençlerle tespitleri paralel gidiyor. yorumları neredeyse aynı. peki profesör olmasının esprisi nerede kaldı?
    yaptı mı bilmiyorum - belki yapmış da olabilir - bir de alman araba satış sitelerinden screenshot alıp bi alman şu kadar ay da araba alıyor biz bukadar diye paylaşım yapsa tam olur.

edit:

tweet atmış "dünyanın en büyük enerji rezervlerine sahip olan venezuela’da, bir bidon petrol, bir tane damak çikolata bile etmiyor..."

ülkenin enerji yatağı bulmasına mı üzülmüş?
  • (bkz: popularite zehirlenmesi)

“birgün herkes 15 dakikalığına meşhur olucak” bununki biraz uzun sürdü
  • siz salak mısınız salak rolu mu yapıyorsunuz, adam hakli bir aciklama yapiyor.
  • konuşan teneke. bir kelime daha yazardım ama şikayetle sildirir.
  • unlu olmaya calisan bir youtuber degil mi bu sahis!
  • burada kendisine boş diyenler kimler acaba? adam türkiye’de ders veriyor, türkiye’ye gelsin öyle konuşsun diyen mi ararsın, finans bilgisine laf eden mi, youtuber diyen mi.... tabi ki herkes eleştirilebilir ama eleştirirken bunun altını doldurabilmek, o birikime sahip olup mantıklı eleştiri yapmayı becerebilmek de önemli.
  • özgür bir ülkede özgürce çikolatasını yerken muhtemel bir müjdeyle ilgili olarak karamsar bir imada bulunup kavgasını takipçilerine bırakmış, twitter fenomeni, youtuber, profesör. kavgaya dahil olmak benim harcım değil, herkese kolay gelsin demeye geldim, kalkan paralana zırhlar deline, meydan gümbür gümbür gümbürlene.
  • popülist herbokologlar 2’ye ayrılır;

1) iktidar yanlısı olanlar (bkz: mete yarar)

2) muhalif olanlar (bkz: özgür demirtaş)

iktidar değiştiğinde tv kanallarında özgür demirtaş’ı deprem yorumlarken göreceğimizin farkında değil misiniz?
  • adam bildiğin uyarıyor, öngörüde bulunuyor. bakın venezüellaya önemli olan neye sahip olduğun değil sahip olduklarını doğru kullanabilmektir diyor. ama buradaki andavallar "çatlıyor adam" seviyesinde. bence demirtaş böyle giderse eşofmanlı şevket olma yolunda. bu seviyeye ancak o olunur. düz dünya teorsiyenleri bile daha onurludur.
  • "şaaakkkkkk bı on milyar dolar daha bozacaksin, bı sasiracaklar, hiaminnnanaaa, sonra şaaaakkkkkk bı on milyar daha bozacaksin, dolar tepetaklak düşecek" diyenlere inanan, karapropaganda yemekten beyni süngere dönmüş, yaptıkları tercihlerle hepimizi batıran güruh tarafından sevilmeyen, dalga geçilen, hakaret edilen kişi.
1727 entry daha