şükela:  tümü | bugün
  • niccolo machiavelli gelse kıskanır heralde bu adamı.
    mining yapıyordu 2 yıl önce,güya blockchain teknolojisini överken litecoin kazdigini el altindan anlatırdı.
    youtube videosunda bitcoin ethereum konusundan arada solanoya geçti.
    şimdi de helium (hnt) yatırımını araya sıkıştırdı
    ne diyim başkanımız ol, robot falan yaparız
    büyüksün..
  • daha çok şovmen olarak takip edilmesi gereken ilgi hastası kişi.

ev değerlemesi üzerine yaptığı video 'da o kadar abuk hatalar vardı ki bütün mecralardan takibi bıraktım.
  • şu an habertürkte dün akşamki konuşması var, sanırım bütün konuşmayı tekrar veriyorlar.

anlatımı o kadar kötü ki, kendimi camdan atasım var.

yani öyle ki, anlattıklarını sadece kendisi biliyor zannediyor. araya bir iki popüler ve herkesin anlayabileceği örnek sıkıştırıp kendince anlattıklarını da teyit etme peşinde.

ilk geldiğinde akp'ye bakan olma hayalleri vardı. sonra necmettin baturel vasıtasıyla muhalefetin içierisinden siyasete atılmayı kovaladı, anladığım şimdi de coin kanaat lideri olmaya çalışıyor. kendince coin pumplatacak.

kendi hesabına inanılmaz başarılı bir adam.
  • hani boyle ucuz ted konusmasi yapan tipler olur ya.."hadi simdi ayaga kalk ve hayatini degistir. o gun iste bugun" diye nutuk atarlar. sartlardan bagimsiz, mevcut durumun baglayiciligini dusunmeden..bu adam da bana hep oyle geliyor..
  • ülke kur halkın olalım,
    paramız bitcoin,
    başkanımız sensin
  • bu adamı kötüleyenlerin nerenin paşası, ceo'su, genel müdürü , ve ülkemize ne katkıları var çok merak ediyorum. gerçekten, dünya ağırsiklet bok atma şampiyonası olsa sırayla listenin başına çökerler.
  • ozgur demirtaş kimseye bir zararı olmayan, bildiğini anlatmaktan zevk alan biraz fazla coşkulu biri.
    bu insana, bu kadar öfke duyulmasının bir sebebini arıyorum arıyorum bulamıyorum.

eğitimde zor olan, karmaşık bir şeyi basit olarak anlatabilmektir. bir eğitimciden beklenen en büyük meziyet budur. bir diğeri de merak uyandırmasıdir. dinleyicinin ilgisini anlatacağı konuya çekmek ve onda öğrenme arzusu uyandırmaktır. özgür demirtaş ikisini de yapabiliyor.

ve adam, basit anlatma işini o kadar iyi yapıyor ki, bazı mental retardeler var, “onu öyle bende anlatırım” diyor.

çık anlat desen iki cümleyi bir araya getiremeyecek birikimi olmayan adam gelmiş eleştiriyor. hadi onu anlıyorum. mental yetersizlik cekiyor. okuma yazma becerisi edinmesi bile iyi bir gelişme onun icin. çok da üstüne gitmek istemiyorum. zaten buraya yazdıklarımın çoğunu da anlayacak kapasitesi yok :(

bir de zeka sorunu olmayıp, basit anlatıyor diye kızan bir kitle var. iste ben asıl onu anlamıyorum. tam olarak ne istiyorlar özgür demirtaş’tan?
    “çok basit anlatıyor?”
    sana ne zararı var basit anlatmasının?
    “ben zaten biliyorum bunu”
    eee? sen zaten biliyorsun diye başkası öğrenemesin mi?
    senin bildiklerini anlatmak yasak mı?
    ben aslında bu kadar egosantrik olarak nasıl yaşıyorsunuz çok merak ediyorum.

bir tane olsun yakın arkadaşınız olduğunu sanmıyorum. herkesin sizi kıskandığını ve kimseye güvenilemeyeceğini filan zannediyorsunuz muhtemelen.

size bir sır vereyim mi? hersey sizinle ilgili olmak zorunda degil. herkes size bir şey anlatmak, size hitap etmek zorunda değil.

hatta bazı insanlar sizden daha “gözde” olabilir. sizden daha birikimli, daha popüler olabilir. ve böyle olması o insandan nefret etmenizi gerektirmez.

“ benden daha birikimli değil, ben daha iyi biliyorum ama beni değil, özgür demirtaş’ı dinliyorlar” “ benim hak ettiğim etkileşimi o alıyor” zannediyorsanız, yanılıyorsunuz.

sizin hakkınız olan ilgiyi sizden çalmıyor. zaten sizin elinizi kolunuzu bağlayan da yok.
    siz daha güzel ve cazip anlatırsanız sizi de dinleyen çıkar.
    çıkmıyorsa maalesef zannettiğiniz kişi değilsiniz demektir. gerçekleştiremediğiniz hayallerinizin sorumlusu özgür demirtaş değil.
    biraz büyüyün rica edicem.
  • çıktığı tv programında kripto para olayını halk diline çevirmiş üstad.

edit: imla
  • nasıl barcelona topu en kötü, en sıkışık, en işin içinden çıkılmaz zamanlarda messi ile buluşturuyorsa, "al abi senin yapacağın en kötü hareket, bizim en iyi hareketimizden iyi olacaktır" teslimiyetiyle kabulleniyorlarsa, özgür hocaya da biz türkiye cumhuriyeti vatandaşları, "al abi kasanın anahtari sen ne yaparsan kabulümüzdür" demeli... :)