• yazar arkadaşlardan biri demiş bende tekrar edeyim,bugun çıkmayacaksan ne zaman çıkacaksın sayın hocam.ülke yangın yeri ve biz senin düşüncelerini merak ediyoruz kop gel...
  • bir necmettin batırel değildir.
  • bu adamı ekonomi bakanı yapan kim olursa olsun benden ömür boyu oy alır.
  • egonun bile yakıştığı nadir insanlardan. ayarında ego her zaman iyidir.
  • yeni dönemde umarım ekonomiden sorumlu bakan olur kendisi.
  • mimikleriyle doları düşürebilecek kabiliyettedir,aydınlık neyin oluyor hocam senin gökyüzü akraban fln mı?

https://streamable.com/je4aw
  • bu adama hükümette yetki verilsin, kapitalistlerin ne istediği varsa yapacaktır

halkı, çiftçiyi, işçiyi düşünecek zerre politikası olmaz

liberal ekonomiyi savunuyorum diyor, bunun meali amerikan menşeili emperyal kapital ekonomik modeli savunuyorumdur

tvlerde konuşurken kulağa hoş gelen demeçleri var ama olay güç sahibi olup onları uygulamaya gelince öyle olmaz

halkı düşünen insan bu olamaz, kapitalistleri yeterince ağababası yaptık noldu? gün geçtikçe fakirleştik
  • bu aralar bana ilham veriyor kendisi. konuşmalarındaki netlik, kendisine olan güveni ve görüşlerinden çok ders çıkarmak lazım diye düşünüyorum
  • sinir bozacak derecede haklı ekonomist...
  • neden son zamanlarda televizyonlarda hiç görülmüyor? bilinçli bir tercih mi yoksa kimse çağırmıyor mu kendisini? ekonominin bu kadar çok konuşulduğu bir dönemde ekranlarda ihtiyaç duyulan şahsiyetlerden biri bence.
hesabın var mı? giriş yap