şükela:  tümü | bugün
  • heralde e-spor temalı bir film olacak. ben filmden (bkz: ready player one) esintileri almadım değil. grafikleri çok kötü. 2016 da insanlar gerçekten ayırt edilmeyecek grafikle animasyonlar yaparken (bkz: final fantasy xv kingsglaive) 2019'da bu grafiklerle film çıkarmak çok ayıp. her şeyin bir ilki olabilir ama bu kadar da kalitesiz başlanmaz ki.

fragman : buradan

ayrıca jahrein'de filmde yer almaktadır.
  • en azından max payne 2 (2003) grafiklerine ulaşabilseydiniz bari dediğim saçmalık.
  • 2019 yapımı, bilgisayar oyun ligi temalı, yarı animasyon yarı gerçek, ortaya karışık bir film. daha önce bu tür bir türk filmi çekilmediği için meraktan izledim. o da tv’den. en geç lise öğrencisi çağına hitap eden bir film. daha kötü amerikan filmleri izlediğim için en azından yerli malı yurdun malı diyerek zaman öldürme babında izlenir.
  • filmi daha bugün izledim biricik yayıncılarımız zamanında bu filmi ne kadar da çok övmüşlerdi dimi. filmin içinde olmasa ağbii krinçç yhaa derlerdi ama filmin içinde olunca sadece övebiliyorlar sanırım. bu arada film kendi değimleri ile "cringe" olmuş.(bkz: jahrein)
hesabın var mı? giriş yap