• inanılmaz sempatik, nevi şahsına münhasır bir hekim. başarılarının devamını diliyorum, hep böyle kalsın!!
  • gazi üniversitesi tıp fakültesinde patoloji anabilim dalında hocadır kendisi. tarzını kibarlığını sevdiğim ilkeli bir hocamdır. geçen sene kendisinden ders alabilme onuruna erişmişimdir. gel gelelim yukarıdakilerden kaç tanesi doğrudur şeklinde sorduğu sorularla komitelerde hayattan bezdirmiştir.
    iyi ve mütevazi adamdır velhasıl. kendisi olgunlardaki barlarda takılır. arkadaşlarınızla hocalara söverken arkanızda oturma ihtimali her zaman vardır. ayrıca buraları okumayı da sever kendisine buradan bir selam çakıyorum.

edit: imla
  • 2018 türkiye latteart şampiyonu. brezilya'da yapılan dünya şampiyonasında ülkemizi temsil etmiş ve gururlandırmıştır. kendisini yürekten tebrik ediyorum.
  • ozalp ekinci ile birlikte ‘öz’ isimli bir grup kuran patolog.
    https://m.youtube.com/watch?v=07fdpj3ctqo
  • bugün kendisinden ders alma şansıma eriştiğim gazi üniversitesi tıp fakültesi patoloji anabilim dalı öğretim üyesi.

oldukça iyi bir ingilizcesi var özgür hoca'nın. ted ankara kolejli midir yani okuldaş mıyız merak ediyorum :)
  • *evet kardeş anladık senin de ingilizcen mükemmel ve ted’lisin.
  • komite arasında slayer dahi konuşabileceğin okulun en en en marjinal hocası olur kendileri. patoloji dersine girmek daha nasip olmadı ama o müthiş metal müzik hayatını dinleyebilme, sohbet edebilme, eşsiz tavsiyelerini alma şansına eriştim. grubu öz ile de yakında yeni albüm çıkaracak. merakla bekliyoruz.
    öz dinleyiniz efenim.
hesabın var mı? giriş yap